Gamingowy smartfon Razera zostanie ujawniony 1 listopada

Daniel Górecki, 2017-10-12 11:18 | Źródło |

Plotki na temat szykowanego przez Razera smartfona dla graczy zdają się nabierać coraz bardziej namacalnego charakteru. Firma zapowiedziała bowiem na 1 listopada konferencję, publikując grafikę prezentującą mężczyznę trzymającego urządzenie w rozmiarze telefonu. Wygląda więc na to, że producent nie zamierza dłużej marnować możliwości jakie zyskał po zakupie Nextbit.

Co prawda Razer nie zdradza żadnych szczegółów, ale określa nadchodzące wydarzenie jako swoje "największe ujawnienie", co oznacza, że cokolwiek firma chce nam zaprezentować, jest to na tyle ważne, że trzeba najpierw podgrzać atmosferę i rozbudzić oczekiwania.

Aż dziw bierze, że do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretniejszych przecieków na temat tego sprzętu, więc pozostają nam jedynie spekulacje. Nie będziemy jednak zaskoczeni, jeśli smartfon Razera koncentrować będzie się na jakości wyświetlacza, dźwięku i wydajności, co zgrywałoby się z hasłem firmy "oglądaj, słuchaj, graj". Poza tym, Nextbit wypuszczając smartfon Robin w dużym stopniu skupiło się na wykorzystaniu chmury, więc ten element także może stanowić w tym przypadku ważny element. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się jednak za 2,5 tygodnia. 

dims_07

Tagi: smartfon, telefon, razer, Gaming, urządzenie mobilne, data prezentacji, gamingowy smartfon, smartfon dla graczy,

Komentarze (7)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

12.10.2017 11:54

Wątków: 416 | Odpowiedzi: 22738

Gamingowy smartfon Razera

1. Wat? oO
2. Przewiduję RGB...
3. Cena "razerowa" Ikona: :D

Można się rozejść.

2500K@4,5GHz || GTX970 Strix OC || P8P67-M || 4x8GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || Define Mini || Dell U2312HM

12.10.2017 12:51

Wątków: 143 | Odpowiedzi: 5011

Wiecej RBG!!!!!!

Najlepszy platnik :)

12.10.2017 12:59

Wątków: 513 | Odpowiedzi: 20076

Nie wiem

czym Razer moglby zaskoczyc publike skoro dookola telefonow milion a na kazdym mozna popykac w gierki z Google Play. Musieliby chyba nagle z kosmosu zaprezentowac np. ze 20 portow z PC i jeszcze miec na to exclusive.

The kids of today should defend themselves against the seventies...

12.10.2017 13:10

Wątków: 143 | Odpowiedzi: 5011

Milion telefonow to nie to samo co telefon.... od razera Ikona: :P

Najlepszy platnik :)

12.10.2017 13:11

Wątków: 28 | Odpowiedzi: 5858

.

wystarczy ze wsadza jakas game streamingowa aplikacje do niego jako exclusive

zaje**sty komputer

12.10.2017 13:55

Wątków: 513 | Odpowiedzi: 20076

No niby tak

ale tak czy siak to bedzie gwiazda jednej nocy i chyba tylko rycerze zakuci w zbroje z logo firmy na plecach przykupia takie cudo.

The kids of today should defend themselves against the seventies...

12.10.2017 13:56

Wątków: 416 | Odpowiedzi: 22738

Ament

Przecież napisałem - RGB FTW, yo! Ikona: ;)
Ja obstawiam, że mogą mieć jakiś emulator swój oficjalny i rzucą tam garść gierek.
Jeśli to ma tylko ogarniać gry z Google Play to się ośmieszą...

2500K@4,5GHz || GTX970 Strix OC || P8P67-M || 4x8GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || Define Mini || Dell U2312HM

12.10.2017 15:28

Wątków: 28 | Odpowiedzi: 5858

.

ale nie rozumiem co to za podsmiechy z razera

robia dobre produkty, ktore najczesciej ciesza takze oko, to ze kaza sobie za nie odpowiednio placic to jest ich sprawa i nikt na sile nikogo do kupna nie zmusza
nie jest to tez ten sam poziom fanboystwa co apple

ja np marze o ich Razer Blade, ale niestety w polsce nie sprzedaja i jest problem z importem, serwisem itd - jak dotrze do Polski i cena nie bedzie przemnozona przez ojro to wtedy pewnie bede chcial taki miec na wlasnosc

Daja produkt wydajny w eleganckim designie, RGB czy nie RGB - z tego co wiem wszystkie gamingowe firmy to robia, a najczesciej mozna to wylaczyc i nie ma problemu

Jak kogos na razera nie stac to niech sie nie podsmiechuje Ikona: :) Jak ktos nie ma kasy na BMW to nie jezdzi BMW i tyle. Przymusu nie ma

Nie spodziewam sie tez, zeby Razer dal zwyklego androida bez niczego od siebie i przywalil kwote jak za galaxy s8 dodajac jedynie RGB - chyba takiej wtopy nie zaliczyli jeszcze nigdy i nie sadze, zeby teraz tak sie stalo

zaje**sty komputer

12.10.2017 17:22

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 131

Mam Razer Naga Epic Chroma i jest porażka. Synapse to lagujące gówno. Sama myszka hardwarowo bardzo słabo, częste bugi typu przeskakującego kursora oraz dziwnych ruchów po unoszeniu myszki od podkładki. Myszka była w naprawie, wymienili na nową i problemy te same... O zerowym wsparciu dla Linuxa nie wspomnę. Gdyby nie to że nie ma dosłownie żadnej alternatywy (bezprzewodowa myszka z numpadem z boku), to już dawno bym ją zmienił. Jedyny plus to fajny design i dobra bryła samej myszki, korzystałem też z Corsair Scimitar Pro i się nie mogłem przyzwyczaić do kształtu.