Master Chief ujeżdża skorpiona wewnątrz każdej konsoli Xbox One X

Daniel Górecki, 2017-10-08 12:00 | Źródło |

Master Chief to ikona Xboxa, która przynosi Microsoftowi ogromne pieniądze. Nic więc dziwnego, że postać ta może liczyć na szczególne traktowanie ze strony giganta z Redmond, który w ubiegłym roku w każdym egzemplarzu Xboxa One S umieścił wizerunek bohatera Halo ukryty wewnątrz sprzętu, pod napędem płyt. Master Chief trafił także do wnętrza nowej konsoli firmy i to jest to jeszcze bardziej stylowy powrót.

Hiszpański kanał technologiczny Unecero umieścił w tym tygodniu wideo w serwisie YouTube, w którym zobaczyć możemy konsolę Microsoftu rozebraną na części pierwsze. Na filmie można dostrzec wizerunek Master Chiefa umieszczony na płycie głównej konsoli w jej prawym górnym rogu. Nie jest to jednak taki zwykły grawerunek, ponieważ Spartanin ujeżdża na nim skorpiona, co jest oczywiście nawiązaniem do nazwy kodowej urządzenia, czyli Project Scorpio.

1507237740_little_master_chief_0_full

Oczywiście nie jest mądrym pomysłem otwieranie nowo zakupionej konsoli Xbox One X, by zobaczyć na własne oczy ten ciekawy dodatek i jeśli nie chcecie utracić gwarancji, lepiej zadowolić się obejrzeniem tego niecodziennego rodeo w sieci.

Przypominamy, że Xbox One X dostępny będzie od 7 listopada, a jego cena na naszym rynku to 2199 PLN. 

Tagi: Microsoft, Xbox One, konsola, płyta główna, Xbox One X, Master Chief, Easter Egg, grawerunek,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.