Ruszają „dni otwarte” na Xbox Live Gold - w sam raz na betę Star Wars: Battlefront II

Daniel Górecki, 2017-10-06 17:43 | Źródło microsoft |

Microsoft poinformował właśnie, że wystartował z nową promocją Free Play Days For All, dzięki której wszyscy możemy skorzystać z Xbox Live Gold zupełnie za darmo. Jeśli więc mieliście ochotę przetestować tryb sieciowy którejś z posiadanych przez siebie gier, a nie macie wykupionego abonamentu, to trudno o lepszą okazję.

„Impreza” rusza dziś i potrwa do poniedziałku, dlatego trudno nie łączyć jej ze startem otwartej bety Star Wars: Battlefront II. Ta dostępna jest właśnie przez 3 najbliższe dni i będą mogli wziąć w niej udział gracze na wszystkich trzech platformach, czyli Xbox One, PlayStation 4 i PC. Wygląda więc na to, że gigant z Redmond znalazł swój sposób na przyciągnięcie fanów Gwiezdnych Wojen, chociaż to Sony podpisało z Electronic Arts stosowną umowę na promocję tej gry i gigant z Redmond nie może oferować np. zestawów tematycznych Star Wars: Battlefront II.

Czy to wystarczy? Przekonamy się za jakiś czas, o ile koncern lub deweloper zdecyduje się podzielić z nami konkretnymi danymi :) Tak czy inaczej, zapraszamy do testowania Xbox Live Gold, udziału w otwartej becie Battlefront II i przypominamy, że premiera gry 17 listopada.

m9b78

Tagi: Microsoft, Xbox One, Xbox Live, gold, Xbox Live Gold, Star Wars Battlefront II, Free Play Days For All,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.10.2017 18:14

Wątków: 987 | Odpowiedzi: 21590

hmm

ciagnelo pare godzin (25GB), znudzilo mi sie po 50 minutach Ikona: :P

https://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY | 1% na KRS: 0000582875

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.