Outlast z dodatkiem Whistleblower do zgarnięcia za darmo

Daniel Górecki, 2017-09-22 09:00 | Źródło |

Jeśli lubicie gry, które potrafią nieźle wystraszyć, a jeszcze nie mieliście okazji spróbować głośnego i ciepło przyjętego Outlasta, to właśnie macie świetną okazję. Humble Store kontynuuje bowiem swoje rozdania i po pierwszym sezonie The Walking Dead dwa tygodnie temu i Psychonauts w ubiegłym tygodniu przyszła pora na jeden z lepszych straszaków ostatnich lat, czyli Outlast wraz z dodatkiem Whistleblower.

Jeśli jednak nie kojarzycie tej produkcji, to wyjaśniamy, że mamy do czynienia z pierwszoosobowym horrorem od ekipy Red Barrles, gdzie wcielamy się w rolę dziennikarza, Milesa Upshura, który wyposażony jedynie w kamerę udaje się zbadać sprawę tajemniczych morderstw w pobliskim szpitalu psychiatrycznym. Dodatek jest zaś wprowadzeniem do tej historii i z perspektywy pewnego inżyniera pracującego w rzeczonym szpitalu opisuje wydarzenia, które doprowadziły nas do „oryginalnej” gry.

Mówiąc krótko, Outlast to gra, którą warto mieć w swojej kolekcji, tym bardziej za darmo, więc zapraszamy do sklepu Humble Store, gdzie dostaniemy ją zupełnie za darmo – warto się jednak pospieszyć, bo oferta kończy się jutro.

Tagi: PC, promocja, darmowa gra, Outlast, Humble Store, gr, whistleblower,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.