CEO Razera potwierdza gamingowe urządzenie mobilne

Daniel Górecki, 2017-09-22 08:26 | Źródło |

Doniesienia na temat szykowanego przez Razera gamingowego smartfona krążą po sieci od kilku miesięcy. Teraz jednak otrzymaliśmy nieco bardziej konkretne potwierdzenie tych informacji ze strony dyrektora generalnego amerykańskiej firmy.

Min-Liang Tan, CEO i współzałożyciel Razera, co prawda uniknął użycia słowa smartfon, ale w wywiadzie udzielonym CNBC przyznał, że jego firma pracuje nad mobilnym urządzeniem. "Jedna z najgorętszych plotek na temat Razera dotyczy szykowanego przez nas mobilnego urządzenia … Mogę powiedzieć, że rzeczywiście przygotowujemy taki sprzęt opracowany specjalnie pod kątem graczy i rozrywki" - stwierdził Tan, który dodał przy okazji, że sprzęt powinien zadebiutować jeszcze w tym roku.

Przecieki na ten temat pojawiły się po tym, jak Razer przejął producenta smartfonów Nextbit, co miało miejsce na początku tego roku. Zakup takich specjalistów musiał wiązać się planami firmy, która zapewne wykorzysta doświadczenie Nextbit nabyte w trakcie prac nad interesującym, bo bazującym w bardzo dużej mierze na chmurze, telefonem Robin.

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych szczegółów na temat mobilnego urządzenia Razera, ale jeśli sprzęt rzeczywiście zadebiutować ma w tym roku, w wkrótce powinniśmy poznać pierwsze informacje. 

2017-09-21-image-34

Tagi: razer, CEO, Samrtfon, urządzenie mobilne, Min-Liang Tan, Nextbit], gamingowy telefon,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.