ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

HTC szukuje na jutro ważne ogłoszenie. Czyżby zapowiedź wykupienia przez Google?

Daniel Górecki, 2017-09-20 16:47 | Źródło |

HTC to jeden z najbardziej rozpoznawanych producentów z Tajwanu i firma, którą nazwać można pionierem, jeśli chodzi o budowanie hardware'owego ekosystemu dla platformy Android. Od dłuższego czasu jednak nie wiedzie jej się najlepiej, dlatego też w sieci pojawiają się liczne doniesienia o podkupieniu przez większy podmiot. Wygląda na to, że wszystkiego dowiemy się już jutro.

Firma zapowiedziała bowiem sprzedaż swoich akcji od jutra, co związane ma być z dużym ogłoszeniem. Na początku tego miesiąca pojawiały się zaś przecieki, że HTC jest już na ostatnim etapie negocjacji  z Google, które miałoby przejąć producenta smartfonów i na chwilę obecną wydaje się to najbardziej prawdopodobny wariant. Wskazują na to nie tylko medialne doniesienia, ale także bliska współpraca obu firm w ostatnim czasie, która zaowocowała choćby opracowaniem przez HTC ubiegłorocznych smartfonów Pixel, a producent ten przygotować ma także jeden z tegorocznych wariantów. Google nawet nie ukrywa, że ma szeroko zakrojone plany co do swojego działu sprzętowego, szczególnie po tym jak zmarnowało potencjał Motoroli. Tym razem koncern zdaje się być jednak mocniej zmotywowany i ponownie zatrudnił byłego szefa Motoroli (Rick Osterloh) oraz założył oddzielny hardware'owy zespół pod jego przywództwem.

HTC z kolei od przeszło roku notuje straty i pomimo bardzo dobrze ocenianego najnowszego flagowca (U11)  wydaje się, że nie jest w stanie przetrwać dłużej bez pomocy z zewnątrz. Czekamy więc na rozwój sytuacji i już jutro powinniśmy wiedzieć więcej w tym temacie. 

16102977773_51e4754f8b_b

Tagi: Google, sprzedaż, HTC, przejęcie, wykupienie, akcje, ogłoszenie,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.