Konferencja Apple – zapraszamy do oglądania

Daniel Górecki, 2017-09-12 17:49 | Źródło Apple |

Jeśli śledzicie doniesienia z rynku urządzeń mobilnych, to z pewnością wiecie, że dziś na godzinę 19.00 zaplanowano konferencję Apple. Ta odbywa się w Steve Jobs Theater, usytuowanym w kampusie Apple Park i spodziewamy się zobaczyć na niej nowe produkty giganta z Cupertino. 

Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć konferencję na swoim smartfonie albo komputerze – pod tym linkiem, ale trzeba pamiętać o kilku kwestiach:

- jeśli używacie urządzenia z systemem iOS, musicie otworzyć link poprzez przeglądarkę Safari i pamiętać o aktualizacji OS do wersji co najmniej 7.0,

- jeśli używacie Maca, potrzebujecie Safari 6.0.5 lub nowszej na OS X/Mac OS v10.8.5 lub nowszej,

- jeśli używacie komputera z Windowsem, potrzebujecie przeglądarki Microsoft Edge działającej na systemie Windows 10,

- jeśli używacie Apple TV, to potrzebujecie jego czwartej generacji albo oprogramowania w wersji 6.2 dla drugiej i trzeciej generacji.

Czego możemy się spodziewać po samej konferencji? Nas pewno iPhone'a X lub jakkolwiek będzie się nazywać specjalny model przygotowany na 10. rocznicę marki. Poza tym powinniśmy ujrzeć jeszcze dwa standardowe modele (iPhone 7s i 7s Plus lub iPhone 8 i 8 Plus), a także doczekać się prezentacji systemu iOS 11. Bardzo prawdopodobna jest też zapowiedź zegarka Apple Watch Series 3 ze wsparciem dla LTE, a niewykluczona jest też nowa wersja Apple TV z 4K i HDR. Raczej jednak nie ma co liczyć na nowe iPady czy iPhone'a SE.

Po konferencji możecie spodziewać się newsa podsumowującego ogłoszenia Apple. 

screen-shot-2017-09-10-at-1-48-20-pm

Tagi: smartfon, telefon, Apple, konferencja, Apple TV, iPhone 8, iOS 11, iPhone X,

Komentarze (18)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 18:30

Wątków: 858 | Odpowiedzi: 22092

hmm

czeskie jabłko? Ikona: :D

?

12.09.2017 19:42

Wątków: 87 | Odpowiedzi: 1812

Ciekawe , iPhone X może być ciekawy jak na pOledzie i dadzą fajne bebechy to będzie wreszcie realny postęp ..

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 19:59

Wątków: 70 | Odpowiedzi: 1032

.

wtf

Wywalili 8? I zastąpili ją 7s?

12.09.2017 20:08

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 32

4k @60fps
1080 @240

Ikona: metal

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 20:14

Wątków: 70 | Odpowiedzi: 1032

.

Jak nie pokażą X to będzie żenada.

12.09.2017 20:17

Wątków: 183 | Odpowiedzi: 4647

uu

ładowanie QI, tyle lat się japko wstrzymywało z bezprzewodowym ładowaniem, aż w końcu poszli w otwarty standard i pokazują ładowarki Belkina. Na sali zero entuzjazmu bo nie ma emejzingu Ikona: lol

Ogólnie to słabo, nic porywającego. Cały ten AR dupy nie urywa, chyba tylko 4K @ 60 fps wyprzedza konkurencję.

MSI Z87-GD45, 4770K @ 4.5ghz, 32gb 2400mhz, GTX770 4GB, Plextor M5 Pro 256GB. I dalej gram na CRT :)

12.09.2017 20:18

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 32

no i jest IKS Ikona: :D

wreszcie jest powód na wymianę 4-letniego note'a

12.09.2017 20:20

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7196

jak dla mnie

fakt ze dali qi juz mi je sprzedal Ikona: :P

6700k, asus m8e, titan ikspe chwilowo blower, 2*g.skill f4-3000c15d-32gtz, tt water 3.0, corsair 450d + ax760, samsung 950 pro 512, 850 pro 256 + 1tb, acer x34, iiyama b2888uhsu

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 20:30

Wątków: 70 | Odpowiedzi: 1032

.

FaceID ciekawe jak ktoś ma bliźniaka...

Samo to, że wspomnieli o tym, że nie ma idealnego zabezpieczenia daje znak zapytania.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 20:45

Wątków: 315 | Odpowiedzi: 5652

haha

`- jeśli używacie Maca, potrzebujecie Safari 6.0.5 lub nowszej na OS X/Mac OS v10.8.5 lub nowszej,` === dyskwalifikacja z automatu

Shall we play a game ?

12.09.2017 20:51

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7196

i jest

tysiak za Xa, git, buldupy w pl bedzie przeogromny Ikona: :D

6700k, asus m8e, titan ikspe chwilowo blower, 2*g.skill f4-3000c15d-32gtz, tt water 3.0, corsair 450d + ax760, samsung 950 pro 512, 850 pro 256 + 1tb, acer x34, iiyama b2888uhsu

12.09.2017 20:51

Wątków: 120 | Odpowiedzi: 3090

Szczerze?

Bieda.
Amazing zero. I applepeja dalej w PL nie ma.

www.pokojezacisze.dobrynocleg.pl

12.09.2017 20:54

Wątków: 70 | Odpowiedzi: 4844

ciekawe

za ile generacji 'odkryją' minijacka ;-)

btw. żeby nie było że się nie da

youtube://https://www.youtube.com/watch?v=utfbE3_uAMA&t=1808s

12.09.2017 21:00

Wątków: 391 | Odpowiedzi: 40578

interesujacy ten X

dupy nie urywa bo Samsung bardzo nadgonil jezeli chodzi o wyglad od w s7.

kwota natomiast 999 to jednak kwota ponad to co chcialbym wydac za telefon.

Semper frakkin fi!

12.09.2017 21:02

Wątków: 120 | Odpowiedzi: 3090

hmmm

Jak chcę mieć ekran na 98% powierzchni, ładowanie bezprzewodowe i OLED to wolę S8 (szklane plecki ssą). Za zdecydowanie mniejsza kasę.

www.pokojezacisze.dobrynocleg.pl

12.09.2017 21:05

Wątków: 245 | Odpowiedzi: 18869

Można gdzieś obejrzeć tą konferencję ? Nie zdążyłem,.a chciałem posłuchać o emejzingu.

i7 2600K@4.5GHz, Le Grand Macho, Asus Maximus V GENE, Mushkin Redline 2133MHz CL9 16GB, MSI GTX1060 6GB, Plextor M5S 128GB, Crucial MX200 250GB, 2xWD RED 2TB, Corsair RM650, Lian Li V359WX

12.09.2017 21:11

Wątków: 256 | Odpowiedzi: 12875

apple tak goni konkurencje, ze po drodze zgubili numerek ;)

widac, ze na ostatnia chwile zmieniali cyferki, by dodac troche wiecej emejzingu.
Powinno byc:
iphone 8 = iphone 7s
iphone x = iphone 8

jedyne co mi sie podoba w tym nowym srajfonie to w koncu jakis ladny front (ale tyl tych kamer to juz be), ale to wycieklo tygodnie temu i na tle samsunga, lg, essentiala czy innego mi mixa i ten bezramkowiec zaskoczenia juz nie robi. Duzy plus to tez nagrywanie w 4k@60 fps, chyba sa pierwsi na rynku jezeli chodzi o telefony. A cala reszta to zwykle nadarzanie za oferta konkurencji i nawet cale te mozliwosci AR zupelnie bez pomyslu przedstawione - most emejzing poop ever:

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny (zmniejszony z 2040x1360) pochodzi stąd


i chyba tyle w temacie

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 21:19

Wątków: 700 | Odpowiedzi: 36322

devil_zone

https://www.apple.com/apple-events/september-2017/

ηємσ ѕαριєηѕ ηιѕι ραтιєηѕ

12.09.2017 21:19

Wątków: 182 | Odpowiedzi: 4695

...

Co to za brazowa ikonka ... to jest kupa ? Ikona: :D

Fajny tej ajfon, ale jestem ciekawy jak dziala odblokowanie ekranu w realu z czapka, lub jak jest bardzo ciemno.

Mimo wszystko 999$ za telefon to duzo. W Polsce 6k PLN ? Za 3k jest podobny S8+.

Vendetta musi być

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

12.09.2017 21:22

Wątków: 315 | Odpowiedzi: 5652

.

Chyba 6k to nie, ale 5 leciutko.

Shall we play a game ?

12.09.2017 21:43

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 32

5000 za podstawkę z 64GB
5700 za wersję z rozsądną pamięcią

To ja chyba poczekam, aż konkurencja nagdoni i da 4k60 Ikona: ;)

12.09.2017 21:47

Wątków: 169 | Odpowiedzi: 28697

Hmm

W układzie pionowym wsadzili ikonki z obu stron fragmentu z czujnikami i przednim aparatem. A co się dzieje po obróceniu telefonu o 90st? Obraz jest częściowo zasłonięty, czy pojawia się tam czarna belka? W obu wariantach przekątna ekranu wydaje się być kitem, bo faktyczna będzie mniejsza.