Final Fantasy XV oficjalnie zapowiedziane na PC

Daniel Górecki, 2017-08-21 16:52 | Źródło |

Wiedzieliśmy, że Final Fantasy XV w końcu trafi także na PC, bo sam producent sugerował kilkukrotnie, że jest to praktycznie kwestia czasu, ale dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi ze strony Square Enix, które z tej okazji opublikowało także nowy zwiastun.

Gra trafi na "blaszaki" na początku przyszłego roku (nie znamy jeszcze dokładnej daty), a pecetowy port powstaje we współpracy z firmą Nvidią. Oznacza to, że nie tylko otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz Dolby Atmos, ale także technologii GameWorks effects, w tym TurfEffects dla realistycznej symulacji trawy, Hairworks, Flow, cieni HFTS oraz VXAO.

Poza tym, twórcy zapewniają, że wersja na komputery będzie ostateczną i wyglądać ma lepiej od konsolowych odpowiedników. Wiele zależeć będzie jednak od jakości samego portu i optymalizacji efektów Nvidia GameWorks. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia poniższego zwiastuna:

Tagi: PC, nvidia, trailer, 4K, Square Enix, Final Fantasy XV, NVIDIA GameWorks,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

21.08.2017 19:02

Wątków: 25 | Odpowiedzi: 997

Szkoda że nie podaliście wymagać Ikona: :)

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

21.08.2017 21:25

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1560

marucins

Bo niema obecnie sprzętu do jego udźwignięcia Ikona: ;)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.