Google zaprezentuje nowego Androida 21 sierpnia

Daniel Górecki, 2017-08-19 12:43 | Źródło |

W najbliższy poniedziałek, odbędzie się konferencja Intela, na której zapowiedziane zostaną procesory Coffee Lake, ale to nie jedyne ważne wydarzenie z branży technologicznej, jakie zapowiedziano na ten dzień. Google potwierdziło w końcu, że 21 sierpnia poznamy kolejną wersję ich systemu operacyjnego Android. Tego dnia następuje także wielkie amerykańskie zaćmienie Słońca, więc data ta nie została wybrana przypadkowo.

Konferencja Google rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 20:40 czasu polskiego i będzie można oglądać z niej transmisję na żywo. Na stronie producenta pojawił się już stosowny licznik odliczający czas do tego wydarzenia.

Zakładać można, że firma w końcu poda pełną nazwę Androida O, ale biorąc pod uwagę wszystkie przecieki, spekulacje i nawet nazwę pliku z wideo ujawnionego ostatnio przez koncern na platformie Google+, wygląda na to, że tym razem będzie to Oreo. To oczywiście wpisuje się w trend nazywania kolejnych wersji mobilnego OS po słodyczach i deserach. Poza tym, zaćmienie Słońca może kojarzyć się z tymi popularnymi ciastkami, ale wszystkiego dowiemy się już za dwa dni.

ap_resize

Tagi: Android, Google, system operacyjny, OS, urządzenia mobilne, Android O, Android Oreo,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

21.08.2017 18:35

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 186

Oreo

seriously?

21.08.2017 19:04

Wątków: 24 | Odpowiedzi: 993

Wydało się... Oreo Ikona: :D

A jakiś link do transmisji użyczycie?

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.