Crackdown 3 przesunięty na przyszły rok

Daniel Górecki, 2017-08-17 08:28 | Źródło |

Nie dosyć, że Microsoft nie przygotował zbyt wiele ekskluzywnych gier na Xboxa One w tym roku, to jeszcze premiera jednej z nich została właśnie przesunięta na wiosnę przyszłego rok. Chodzi o długo wyczekiwane Crackdown 3, które zadebiutować miało na rynku w listopadzie tego roku wraz z konsolą Xbox One X.

Gigant z Redmond poinformował o opóźnieniu, które dotyczy zarówno konsolowej, jak i pecetowej wersji gry. Przyczyna jest dość standardowa, a mianowicie potrzeba więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Crackdown 3 to bardzo ambitna gra i chcemy się upewnić, że dostarczymy odpowiedni poziom we wszystkich jej aspektach, zarówno jeśli chodzi o kampanię, muliplayer w kooperacji czy wieloosobowy tryb oparty na rywalizacji - Wrecking Zone. Osiągnięcie odpowiedniego balansu pomiędzy tymi trzema elementami jest bardzo ważne i potrzeba więcej czasu by to zapewnić - stwierdziła Shannon Loftis, dyrektor generalny Microsoft Studios Publishing.

Niektórzy kojarzą jednak opóźnienie z debiutującym właśnie na rynku Agents of Mayhem, czyli podobną grą, będącą shooterem TPP o sandboksowym charakterze. 

Tagi: Microsoft, PC, Xbox One, data premiery, TPP, opóźnienie, sandbox, Crackdown 3,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

17.08.2017 08:55

Wątków: 174 | Odpowiedzi: 29550

Faktycznie

Wygląda niezwykle ambitnie Ikona: ;)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.