Project 1v1 - Gearbox zapowiedziało sieciowy shooter z pojedynkami 1 na 1

Daniel Górecki, 2017-08-10 13:40 | Źródło |

Studio Gearbox zapowiedziało właśnie nową grę i jeśli spodziewaliście się kolejnej odsłony Borderlands, to możecie poczuć się nieco rozczarowani, ponieważ nowa produkcja o roboczym tytule  Project 1v1 to kolejny sieciowy shooter. Nie da się nie zauważyć, że na rynku znajduje się całe zatrzęsienie strzelanek stawiających na rywalizację w sieci, ale Gearbox ma pewien pomysł jak się tu wyróżnić.

Ich gra ma być bowiem dynamicznym FPSem z pojedynkami 1 na 1, gdzie "konwencjonalna walka dwóch graczy wzbogacona jest o metarozgrywkę związaną z kolekcjonowaniem kart". Jak na razie producent nie ujawnił jeszcze żadnych dodatkowych szczegółów, prócz tego, że do końca lata przeprowadzone zostaną zamknięte testy techniczne oferujące 3 tryby zabawy: Ranked, Challenge i Arena. Warto odnotować, że testy odbywać będą się na amerykańskich serwerach, więc gracze z Europy i innych części świata mogą odnotować słabszą wydajność. Zainteresowani mogą zapisywać się w TYM miejscu.

Niestety nie znamy nawet jeszcze platform na jakie zmierza ten tytuł, a producent nie opublikował żadnego zwiastuna czy nawet screenshotów. Project 1v1 pozostaje więc na razie sporą tajemnicą, ale spodziewać możemy się większej ilości konkretów w nadchodzących tygodniach.  

project_1v1-

Tagi: fps, zapowiedź, shooter, strzelanka, gearbox, Project 1v1, 1 vs 1,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.