Pierwszy materiał z kampanii fabularnej Battlefront II

Daniel Górecki, 2017-07-16 11:28 | Źródło DICE |

Kończące się dziś D23EXPO, czyli duży konwent poświęcony produkcjom Disneya odbywający się w Kalifornii, przyniosło kilka ciekawych informacji również dla fanów gier. Na miejscu nie zabrakło bowiem przedstawicieli DICE, którzy zaprezentowali pierwszy materiał z kampanii fabularnej Star Wars: Battlefront II.

Warto zaznaczyć, że o istnieniu trybu jednoosobowego wiemy już od dłuższego czasu, ale do tej pory twórcy serwowali nam tylko zwiastuny z multi - to się właśnie zmieniło, bo chociaż ujawniony filmik nie jest czystym gameplayem, a raczej dziennikiem deweloperskim, to i tak pozwala nieźle rozeznać się w temacie.

Dzięki temu dowiadujemy się na przykład, że tym razem główny bohater nie należy wcale do obozu „tych dobrych”, bo jest nim oficer imperialnych sił specjalnych od dziecka wychowywany w poczuciu, że Imperium jest jedyną słuszną stroną konfliktu. Iden Versio, bo o niej właśnie mowa, całe życie poświęciła swoim ideałom, walcząc między innymi o pierwszą Gwiazdę Śmierci i widząc upadek drugiej, za co szuka zemsty na Rebeliantach.

Przypominamy, że premiera Star Wars: Battlefront została zaplanowana na 17 listopada, ale wcześniej, czyli w dniach 6-9 października, odbędzie się otwarta beta dostępna na wszystkich platformach, tj. PS4, Xbox One i PC.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, DICE, gwiezdne wojny, kampania fabularna, Star Wars Battlefront II, D23EXPO,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.