Lenovo przygotowało headset rozszerzonej rzeczywistości dla fanów Gwiezdnych Wojen

Daniel Górecki, 2017-07-16 12:34 | Źródło |

Lenovo opublikowało zwiastun swojego nowego projektu rozszerzonej rzeczywistości, nad którym pracuje wraz z Disneyem. Ten nazywa się Star Wars: Jedi Challenges i oczywiście powinien zainteresować przede wszystkim fanów Gwiezdnych Wojen.

Sam projekt dostarczyć ma „zupełnie nowy headset rozszerzonej rzeczywiści” , który będzie bezprzewodowy i wykorzystywać ma nasz smartfon na podobnej zasadzie jak Gear VR. Jak na razie chiński producent nie zdradza szczegółów na temat samych gogli, ale wiemy, że te otrzymają gry na wyłączność. Jedną z nich ma być Holochess, którą możecie kojarzyć z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja, gdzie postaci grały w swoiste holograficzne szachy obcymi armiami. Znajdziemy tu także walki w czasie rzeczywistym i Wyzwania Jedi, które oczywiście pozwolą nam zabawić się mieczem świetlnym. Na więcej konkretów będziemy musieli jednak poczekać do prezentacji tego sprzętu wraz z grami, a na razie musimy zadowolić się krótkim zwiastunem.

Nie wiemy, kiedy Star Wars: Jedi Challenges trafi na rynek, ponieważ Lenovo ogranicza się do stwierdzenia „wkrótce”. Cena oczywiście także pozostaje tajemnicą. 

Tagi: Lenovo, headset, AR, gwiezdne wojny, rozszerzona rzeczywistość, Disney, Star Wars: Jedi Challenges,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.