Call of Duty: WWII - wyciekł trailer trybu zombie

Daniel Górecki, 2017-07-16 10:28 | Źródło |

Tegoroczne Call of Duty, czyli World War II (lub w skrócie WWII), spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów (w odróżnieniu od zeszłorocznej części), a nawet twórcy ostatnio przyznali, że Infinite Warfare było o jedną futurystyczną odsłonę CoD za dużo. Powrót na stare śmieci, czyli konflikt II wojny światowej, pozwolić ma zaś przywrócić dawny blask tej niezwykle popularnej serii.

Nie oznacza to jednak, że Sledgehammer Games zamierza całkowicie zrezygnować z dotychczasowych pomysłów, dlatego też w Call of Duty: WWII pojawi się też tryb zombie. Ten co prawda po raz pierwszy zostanie oficjalnie zaprezentowany w trakcie tegorocznego konwentu Comic-Con w nadchodzącym tygodniu, ale do sieci wyciekł właśnie jego pierwszy zwiastun. Ten nie jest najlepszej jakości , ale mimo wszystko powinien zainteresować fanów. Wygląda na to, że po bardziej humorystycznym podejściu do zombie, tym razem otrzymamy klimat bliższy horroru i trzeba przyznać, że zapowiada się to niezwykle obiecująco.

Przypominamy, że Call of Duty: WWII zadebiutuje na rynku 3 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Tagi: PC, Xbox One, trailer, kooperacja, ziwastun, Call of Duty: WWII, tryb zombie, PS$,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

16.07.2017 21:44

Wątków: 24 | Odpowiedzi: 992

"wyciekł" Ikona: :)

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.