Ni No Kuni II: Revenant Kingdom przesunięte na przyszły rok

Daniel Górecki, 2017-07-14 11:27 | Źródło |

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch było jedną z najciekawszych gier dostępnych na PS3. Ten japoński RPG łączył w sobie przepiękne animacje Studio Ghibli, czarującą historię i naprawdę solidną rozgrywkę. Na jesieni mieliśmy się doczekać jego kontynuacji w postaci Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, która zmierza na PS4 i PC, ale niestety nie mamy dobrych wieści dla osób wyczekujących premiery drugiej części.

Producent LEVEL-5 potwierdził bowiem, że gra zaliczy opóźnienie i zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku. Akihiro Hino, szef studia, w poniższym wideo tłumaczy przyczyny tej decyzji i przeprasza fanów za zaistniałą sytuację. Standardowo producent potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry, by ta spełniała poziom wyczekiwany przez graczy. Poza tym, twórca zapewnił, że gra nie otrzyma trybu multiplayer, zaprzeczając tym samym plotkom jakie pojawiły się w trakcie targów E3.

Na szczęście opóźnienie nie będzie zbyt długie, ponieważ zamiast 10 listopada tego roku, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ukaże się 19 stycznia 2018 roku.

Tagi: PC, PS4, data premiery, rpg, opóźnienie, jRPG, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, Level-5,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.