YotaPhone 3 - cena od 350 USD

Daniel Górecki, 2017-06-18 12:00 | Źródło |

Rosyjskie smartfony YotaPhone może i nie były jakimiś ogromnym komercyjnym hitem, ale niewątpliwie wyróżniały się na tle konkurentów za sprawą zastosowania dwóch wyświetlaczy - oprócz standardowego kolorowego wyświetlacza, na tylnym panelu otrzymywaliśmy ekran E InK, który idealnie nadawał się choćby do czytania.

Lada moment powinna nastąpić premiera trzeciej generacji tego urządzenia i co prawda debiut YotaPhone 3 spodziewany był już pod koniec zeszłego roku, ale ze względu na pewne finansowe problemy producenta smartfon został opóźniony. Wiemy jednak, że podobnie jak ostatnio, otrzymamy panel AMOLED na froncie. Co więcej, twórcy właśnie potwierdzili cenę sprzętu - ta zaczynać będzie się od 350 USD za model z 64 GB pamięci wewnętrznej na dane, a za wariant ze 128 GB zapłacić trzeba będzie 450 USD. Na chwilę obecną potwierdzono, że smartfon będzie dostępny na rynku w Rosji i Chinach – nie wiemy więc, czy trafi także do Europy, jak było to z poprzednikami.

Niestety jak na razie to wszystko, co potwierdzono na temat telefonu, a poniżej możecie jeszcze zobaczyć grafikę, którą opublikowano w kwietniu tego roku. Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko wyczekiwać pełnoprawnej zapowiedzi smartfona YotaPhone 3, która nastąpić powinna wkrótce. 

yotaphone_3

Tagi: smartfon, cena, telefon, amoled, YotaPhone, E Ink, Yotaphone 3,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.