Gears of War 4 doczeka się darmowej wersji próbnej

Daniel Górecki, 2017-06-04 11:21 | Źródło |

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Gears of War 4, to w kolejny weekend nadarzy się idealna okazja, by nadrobić zaległości w tym temacie. Microsoft zapowiedział bowiem, że gra The Coalition otrzyma darmową wersję próbną, która pozwoli nam wypróbować ten tytuł przez 10 godzin, dając nam dostęp do pierwszego aktu kampanii fabularnej oraz pełnego trybu Versus oraz Hordy.

Wersja próbna udostępniona będzie 9 czerwca i będzie można ją pobrać do 15 czerwca. Co istotne, 10 godzin rozgrywki będzie można zrealizować poza tą datą, wystarczy tylko upewnić się, że w tym okresie pobierzemy grę. Tradycyjnie już, wszystkie zdobyte w jej trakcie osiągnięcia, karty i progres w kampanii, są przenoszone do pełnej gry, jeśli zdecydujemy się na jej zakup w późniejszym czasie. Nowi gracze mogą także liczyć na pewne bonusy, jak gwarantowani bohaterowie, skórki i umiejętności do Hordy.

Przy okazji The Coalition ujawniło także Rise of the Horde, czyli kolejny duży update do trybu Hordy. Ten pozwoli nam zdobyć dodatkowe 500G osiągnięć, wprowadza dwa nowe poziomy trudności, dwie nowe mapy (Avalanche z Gears of War 2 oraz Rust Lung z Gears of War 3) oraz opcjonalny rankingowy crossplay pomiędzy graczami Xbox One i PC. Poza tym, otrzymamy nowe umiejętności do Hordy, 6 poziom umiejętności, Loot Dropy i wiele innych pomniejszych zmian. Aktualizacja zostanie wypuszczona 6 czerwca. 

Tagi: PC, konsole, Gaming, gracze, badania, Roccat, ankieta,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.