Wideo Asusa zwiastuje nadejście laptopa ROG z Ryzenem

Daniel Górecki, 2017-05-21 11:35 | Źródło |

Maj to niezwykle gorący miesiąc dla AMD i nie mam tu na myśli temperatur za oknem. W tym tygodniu firma zapowiedziała nadejście procesorów Threadripper, profesjonalną grafikę Radeon Vega Frontier Edition i podzieliła się z nami planami na przyszłość, a pod koniec miesiąca doczekamy się zapowiedzi nowych Radeonów RX Vega dla graczy. Wśród produktów potwierdzonych w trakcie Financial Analyst Day Czerwoni wymienili także procesory Ryzen dla laptopów, które trafić mają na rynek w 3. lub 4. kwartale.

Asus opublikował natomiast zwiastun zapowiadający ich pierwszy laptop dla graczy z serii Republic of Gamers, który wyposażony będzie w układ z rodziny Ryzen. Niestety poza okrągłym pomarańczowym logiem Ryzena oraz marką ROG materiał nie zdradza żadnych szczegółów na temat specyfikacji urządzenia. Wideo towarzyszy tekst "Something Has Awakened" (coś się przebudziło), ale istotniejszy zdaje się być hashtag #Computex2017. Targi w Tajpej ruszają już 30 maja, więc spodziewamy się, że w ich trakcie tajwański producent zaprezentuje rzeczonego laptopa.

Jako że jest to produkt z serii ROG, spodziewać możemy się po nim gamingowego designu i wielu funkcji dedykowanych grom. Nie wiemy jeszcze jednak, czy sprzęt wyposażony będzie w nowe APU z rdzeniami Zen i grafiką Vega, które pojawiają się dopiero za kilka miesięcy, czy też może zostaniemy zaskoczeni ujawnieniem jakiegoś standardowego Ryzena w mobilnej wersji, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Odpowiedzi na te pytania powinniśmy uzyskać już na przełomie maja i czerwca. 

Tagi: notebook, Asus, laptop, trailer, ROG, Computex, teaser, Ryzen,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

21.05.2017 18:07

Wątków: 389 | Odpowiedzi: 14061

Kto mi kupi?

Albo nie mi;)

http://rmn1.pl

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.