Pro Evolution Soccer 2018 oficjalnie zapowiedziane

Daniel Górecki, 2017-05-18 14:16 | Źródło |

Po tym, jak pewien sklep zdradził przedwcześnie okładkę i funkcjonalności najnowszej odsłony PES, Konami nie miało wyjścia i oficjalnie ujawniło grę.

Dzięki temu wiemy już, że Pro Evolution Soccer 2018 dostępne będzie na PC (w tym roku PES na komputerach w końcu ma być podobny do wersji z obecnej generacji konsol) oraz PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Poznaliśmy też oficjalną datę premiery gry, która zadebiutuje w sklepach w Stanach Zjednoczonych 12 września, a w Europie 2 dni później, czyli 14 września.

Producent wspomniał przy okazji o czekających na nas nowościach, dotyczących przede wszystkim systemu Touch+, który zapewnić ma graczom lepszą kontrolę nad piłką. Nie zabraknie również odświeżonego menu, zmian w wyglądzie piłkarzy, których odwzorowanie ma być tym razem zdecydowanie lepsze (np. w zakresie tatuaży) czy nowych trybów, jak kooperacja online (2 vs 2 lub 3 vs 3.

Poprzednie doniesienia sugerowały również usprawnienia integracji z Ligą PES, Master League w zakresie turniejów przedsezonowych i systemu transferów oraz graficzne, bo nie da się ukryć, że tych seria z pewnością potrzebuje, a nowy model oświetlenia i animacje mogą tu nie wystarczyć.

Przy okazji dostaliśmy również teaser gry, a konkretniejszej zapowiedzi mamy się spodziewać 13 czerwca:

Tagi: PC, PS4, Xbox One, trailer, PS3, Xbox 360, piłka nożna, Konami, Pro Evolution Soccer 2018,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.