Saints Row 2 za darmo na GOG i Steam

Daniel Górecki, 2017-04-21 08:00 | Źródło |

GOG postanowiło uczcić premierę gier Saints Row IV i Gat out of Hell na swojej platformie, rozdając całkowicie za darmo Saints Row 2, a także mocno przeceniając tytuły spod skrzydeł Deep Silver. Na zgarnięcie darmowej gry macie czas do jutra do godziny 12:00, natomiast wyprzedaż potrwa jeszcze przez 6 dni, więc w tym przypadku nie musicie się tak spieszyć.

Jeśli nie mieliście jeszcze kontaktu z Saints Row, to ta, w szczególności w przypadku pierwszych odsłon, porównywana była do GTA, ze względu na gangsterską tematykę, otwarty świat i zbliżoną rozgrywkę. Co prawda gry Volition to zdecydowanie nie ta liga co hity od Rockstara, ale seria Saints Row stawiała na absurdalny humor, co dla wielu osób stanowiło jej mocny punkt. Druga część wydana została w 2008 roku i wyraźnie się już zestarzała, ale jeśli macie ochotę na coś bardziej luzackiego, to warto sięgnąć po tę grę, szczególnie za darmo.

Przy okazji warto dodać, że na promocję GOG szybko zareagował Steam, który także oferuje obecnie za darmo Saints Row 2 w swoim sklepie. Akcja jest ograniczona czasowo, ale nie wiemy do kiedy dokładnie potrwa, więc posobnie jak w przypadku konkurencyjnej platformy, warto się pospieszyć z odbiorem prezentu. 

maxresdefault_01

Tagi: PC, promocja, steam, gra, TPP, za darmo, gog, darmowa gra, sandbox, Saints Row 2,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.