Mass Effect Andromeda - pierwsze oceny rozczarowują

Daniel Górecki, 2017-03-20 09:07 | Źródło Metacritic |

Co prawda na premierę Mass Effect Andromeda musimy poczekać jeszcze kilka dni, ale w sieci pojawiły się właśnie pierwsze recenzje tej produkcji i trzeba przyznać, że wyłania się z nich obraz nieco rozczarowującej gry. Najnowsza odsłona tej space opery od BioWare jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku (według naszych użytkowników nawet najbardziej) i liczyliśmy na duży hit, a tymczasem okazuje się, że możemy mieć do czynienia z jedynie solidną produkcją lub też nawet przeciętniakiem (zależy kogo spytać).

Można było się spodziewać takiego obrotu sprawy, ponieważ w ostatnich dniach w sieci pojawiały się już pierwsze opinie osób, które otrzymały wcześniejszy dostęp do gry. Krytyka dotyczyła jednak głównie technicznych aspektów gry, jak animacje poruszania się postaci, mimika twarzy czy spadki płynności, a tym razem pojawiają się zarzuty znacznie większego kalibru. A chodzi m.in. o drewniane i mało interesujące postaci, słabe dialogi, za wolny początek gry, zbyt mało istotnych z punktu opowieści wyborów czy liczne „kurierskie” zadania w stylu MMO (coś na co cierpiało już Dragon Age: Inkwizycja). Eurogamer stwierdził nawet, że jest to „prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”.

My wkrótce podzielimy się z Wami naszą opinią na temat gry, a tymczasem możecie sprawdzić jak wypada ona w oczach zachodnich portali (obecna średnia na Metacritic to 73%):

PCGamer – 80/100
PCGamesN – 8
IGN – 7.7
Polygon – 7.5
GamesRadar – 3.5/5
Destructoid – 6.5
Gamespot – 6
USGamer – 3/5
Digital Trends – 5
Eurogamer – “ prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”
 

Mass Effect Andromeda zadebiutuje w naszym kraju 23 marca i dostępne będzie na PC, PS4 i Xbox One.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, EA, rpg, recenzje, BioWare, oceny, Mass Effect: Andromeda, Metacritic,

Komentarze (27)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

20.03.2017 09:36

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

...

od początku miałem przekonanie, że nie będzie to dorastać do pięt trylogii ME.
Ciekawy art na eurogamerze w ramach przypomnienia dlaczego ME było tak dobre:
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-03-19-nasza-galaktyka-wspomnienia-z-mass-effect

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 10:24

Wątków: 481 | Odpowiedzi: 46326

Widze zapowiada się niezła kupa.

Eye have a spell checker four my pea see, it marks miss steaks aye cannot sea. Each frays is whiff out flow, my checker tolled me saw.

20.03.2017 10:46

Wątków: 158 | Odpowiedzi: 24859

...

a może to jest rozpatrywane w złej kategorii? Może to nie RPG tylko zwykła strzelanka?

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One

20.03.2017 11:04

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 7059

Celowali

widocznie w inny segment Ikona: ;)

4790K, 32GB DDR3, GTX1080

20.03.2017 11:08

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 50010

No i gdzie jest to GOTY? Gdzie jest Rafcio? Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 11:36

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47992

to wciaz moze byc GOTY

dla mnie Ikona: ;) na GOL - 8,5/10.

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

20.03.2017 11:48

Wątków: 169 | Odpowiedzi: 28738

Hmm

Ja nawet nie bardzo pamiętam co się działo w poprzednich częściach. To jednak minus wydawania kolejnych odsłon co kilka lat. Kojarzę w zasadzie tylko głównych złych Ikona: :P

20.03.2017 11:50

Wątków: 158 | Odpowiedzi: 24859

...

no a po co kojarzyć, skoro to - podobno - nie ma związku? Oni w końcu 634 lata tam lecieli Ikona: :)

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One

20.03.2017 11:51

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 50010

Rafcio

DA:I dali 9,5/10 Ikona: ;) (a 'twojemu ulubionemu' Skyrimowi 10/10 Ikona: ;) )

Jakby ktoś jeszcze wyskoczył z argumentem "DA:I też miał podzielone opinie" to:

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał


Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 11:56

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47992

no dobrze

i co w zwiazku z tym? Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

20.03.2017 11:59

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 50010

Szałowo się to nie zapowiada Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:09

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47992

coz

spodziewalem sie wyzszych ocen Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

20.03.2017 12:10

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 50010

No, ale spoko, że ty sam zagrasz od razu po premierze, zawsze to jedna ocena więcej Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:14

Wątków: 481 | Odpowiedzi: 46326

No niestety, ale średnia ledwo ponad 70 dla gry AAA to jest katastrofa, bo wiadomo że tam skala ocen zaczyna się od 6-7 właśnie. Z tego co kuknąłem na recenzje, to nawet te pochlebne jadą po fabule jak po burej suce, także średnio to wygląda. Ikona: :(

Pewnie i tak zagram, Bioware to Bioware, jeszcze się nie zdarzyło żebym gierkę od nich przegapił...najwyżej się poczeka na jakąś wyprzedaż.

Eye have a spell checker four my pea see, it marks miss steaks aye cannot sea. Each frays is whiff out flow, my checker tolled me saw.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:24

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47992

ciekawe jak to wplynie na sprzedaz

bo licze na kontynuacje i kolejna trylogie, a perspektywy na to sa juz troche slabsze niz miesiac temu Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:26

Wątków: 191 | Odpowiedzi: 21646

Dragon Age Inquisition

89?

O mamo, nieźle... Jestem fanem RPG, próbowałem podchodzić do tego parę razy i parę razy nie dałem rady, mimo że teoretycznie gra dla mnie wymarzona, to jakaś taka... pusta :/

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."

20.03.2017 12:27

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 7059

mciej

to Bioware ME:A nie ma wiele wspólnego z Bioware które robiło ich dobre gry (jeśli chodzi o skład zespołu).

4790K, 32GB DDR3, GTX1080

20.03.2017 12:47

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 50010

ancymon

Bo było za dużo farmienia, a za mało dobrych side-questów. Jak kogoś farmienie nie rajcuje to powinien skupić się na głównym wątku i zadaniach/cinematic-pogaduszkach z towarzyszami, a olewając to zbieranie kwiatuszków (acz zamykanie szczelin mnie się nawet podobało). Wtedy gra nie będzie sprawiała takiego rozlazłego i 'pustego' wrażenia i ogólne przejdzie się ją szybciej.

No i trochę szkoda, że tylko cutscenki/cutscenkowe dialogi miały takie fajne ujęcia kamery, a gadając o pierdołach już kamera jest jak w jakimś generycznym MMO, nie czuje się kontaktu z rozmówcą. Powinno być tak jak w W3 (w zasadzie już od W1 to było, a od W2 zrobione jak trzeba).

PS Średnia na PC dla DA:I jest już 85/100, ale to raczej kwestia sterowania na K+M PC za które niektórzy odejmowali punkty. (no i ME:A ma na razie recki tylko PS4, zwykle na PS4 jest najwięcej recek)

20.03.2017 13:11

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7406

mass effect

turdomeda? Ikona: :D

7900x+r6e+64gbRAM+titanxD+fullCL+NVM, 1950x+RZE+64gbRAM+vegaFE+aio+NVM, do tego twoj buldupy i duzo monitorow, handluj z tym

20.03.2017 17:27

Wątków: 56 | Odpowiedzi: 165

Gra ok ale:

- gorszy klimat niż w Mass Effect 3.

- mimika twarzy jest dziwna jakby za dużo mięśni w szczególności widać to po żeńskich postaciach.

- budowa ciał odrobina dziwna wyglądają bardziej jak lalki ? niż ludzie.

- grafika troszkę zbyt cukierkowa i miejscami przypomina mix Dragon Age 3 + Mirror Edge Catalyst + Mass Effect.

- głos Cory !!! to ta sama babka co podkładała głos do Need for Speed Most Wanted 2012 osobiście jak ja słyszę to cały klimat się psuje.

- głos SI to ten sam aktor co podkłada głos pod SI z Iron Mana czyli Jarvis.



Ogólnie gra dobra ale ewidentnie kierowana dla przedziału wiekowego 15-25 lat starsze osoby mogą czuć niedosyt.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 1TB RAID0 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 20:37

Wątków: 383 | Odpowiedzi: 15074

---

A ja to chciałem kupić...



Ikona: hahaha

Niech moc będzie z wami: i7-2600k,16GB RAM,ASUS P8Z77-V LX, Gigabyte GTX 1070, Plextor M5P 128GB, WD Red 1TB,QNAP TS-439 Pro, BD LG, BD-RE LG,Acer Iconia W501P,X1, X360Premium

20.03.2017 22:23

Wątków: 56 | Odpowiedzi: 165

Marek1712

Jest szansa że naprawią to w patch-u a jak nie to ja podziękuje EA i wezmę CPY.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 1TB RAID0 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 22:39

Wątków: 8 | Odpowiedzi: 4643

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał


Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał

i5 4690K +Be Quiet! Pure Rock, MSI Gaming 3 Z97, GTX 1070 STRIX,16GB 2400Mhz CL10, Corsair RM 750x, WD Red 2TB + EVO 850 250GB, Phanteks Evolv ATX TG

20.03.2017 22:45

Wątków: 56 | Odpowiedzi: 165

Ponoć BioWare celowo popsuło wygląd żeńskich postaci by niebyli posądzani za sexizm.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 1TB RAID0 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 22:47

Wątków: 8 | Odpowiedzi: 4643

dobrze że nie złożyłem preordera i w porę wysiadłem z tego pociągu Ikona: :P

i5 4690K +Be Quiet! Pure Rock, MSI Gaming 3 Z97, GTX 1070 STRIX,16GB 2400Mhz CL10, Corsair RM 750x, WD Red 2TB + EVO 850 250GB, Phanteks Evolv ATX TG

20.03.2017 23:37

Wątków: 26 | Odpowiedzi: 3965

.........

ale tak bezczelnie wypuscic gre po ktorej juz w jakiejkolwiek wczesnej fazie bylo widac ze ma skopany motion capture i modele postaci?
Moze za rok Andromeda bedzie grywalna jako wersja Goty ze wszystkimi dlc, ale teraz to kpina z graczy

20.03.2017 23:51

Wątków: 137 | Odpowiedzi: 3803

hm

no, gra dla ktorej chcialem porzucic wszystkie inne lacznie z halo i finalem 15.. ja pitole..

Przewrotność losu nie zna granic.

21.03.2017 08:38

Wątków: 71 | Odpowiedzi: 1951

...

EA jak zwykle rżnie wszystkich równo. Pre-order na Origin za ponad 2 stówy i za to dostajemy wersję podstawową z takimi babokami. Fajnie to podsumowali kolesie z Pretty Good Gaming dając Wieśmina dla porównania:

FX-8320E | Asus M5A97 R2.0 | Patriot Viper II 8 GB | Sandisk SSD Plus 240 GB | Hitachi 2x320 GB | Gigabyte GV-R785OC-2GD | Samsung SH-S223Q | Asus Xonar DX

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

21.03.2017 08:44

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 91

Narzekania na mimikę twarzy są dla mnie śmieszne

I dziecinne. I tak się większość czasu patrzy zza pleców postaci. WTF?
Poczekam ze 2 miesiące na łatki poprawiające największe błędy i kupuję do kolekcji z 1, 2 i 3.

21.03.2017 11:16

Wątków: 71 | Odpowiedzi: 1951

...

Ja tam pewnie poczekam jeszcze z dobre pół roku jak wyplenią błędy i cena spadnie. Oczywiście po drodze pewnie będzie kilka DLC.

FX-8320E | Asus M5A97 R2.0 | Patriot Viper II 8 GB | Sandisk SSD Plus 240 GB | Hitachi 2x320 GB | Gigabyte GV-R785OC-2GD | Samsung SH-S223Q | Asus Xonar DX

21.03.2017 11:44

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

...

FX-8320E.... łeeeeeee

21.03.2017 11:49

Wątków: 213 | Odpowiedzi: 7200

...

Moje przemyślenia po zagraniu w triala (10 godzin w ramach Origin Access, choć gry to tam jest w zasadzie ze 2,5 godziny - później dostajemy planszę "dzięki za grę w triala").

Odżałowałem 15 zł za miesiąc abonamentu w Origin Access by móc zagrać przed premierą w "Mass Effect Andromeda": grę, na którą czekałem od dawna i którą jarałem się jak kościół w Norwegii. Czy było warto? W skrócie - TAK!

Na początku to, co jest złe i o czym od paru dni aż huczy w internetach - tak, animacje twarzy są nieprzyzwoicie spieprzone. Mimika, która miała być wiarygodna wyszła koszmarnie - szczególnie ludzie wyglądają jak manekiny z jakimiś tikami nerwowymi twarzy. Dramat. Nie wiem jak to mogło w ogóle przejść przez betę. Mam nadzieję, że poprawią to jeszcze przed premierą, albo wkrótce po niej, bo na chwilę obecną zamiast wzmacniać imersję, powoduje to wybuchy śmiechu i zażenowania.

A teraz o tym, co dobre. Za mną dopiero niecałe 3 godziny gry (w ramach triala mam 10), ale już mogę powiedzieć jedno - ta gra działa na wyobraźnię tak, jak poprzednie z serii. Bioware po raz kolejny udało się zbudować klimat epickiej space opery pełnej obcych cywilizacji, odkrywania nowych światów, na których nie stanęła do tej pory stopa człowieka. Pokazuje kosmiczną eksplorację w różnych jej aspektach i choć najważniejsza jest linia fabularna, w której jest dużo strzelania, to nie można zapominać też o rozwoju baz i adaptacji planet do potrzeb nowych mieszkańców. Druga sprawa - "Andromeda" jest piękna! Bardzo dobrej jakości tekstury, klimatyczne efekty świetlne, sprawiające prawdziwie obce wrażenie krajobrazy i struktury. Modele są bardzo szczegółowe i pomysłowe. Spójrzcie zresztą na te obrazki - to nie są screeny z filmów, to tak wygląda i jest generowane w czasie rzeczywistym. Trzecia sprawa - mechanika walki. Nie oszukujmy się, to jeden z najważniejszych elementów tej gry i dopracowany jest świetnie. Starcia są dynamiczne i emocjonujące, można je rozegrać na różne sposoby, w dużej mierze zależne od tego, jak rozwijamy postać i jej umiejętności. Bardzo dobre połączenie elementów RPG z akcją. Sprawa czwarta - optymalizacja. Na moim komputerze, który jest dość mocny, ale do najmocniejszych na rynku mu daleko, "Andromeda" chodzi płynnie przy wszystkim przynajmniej na wysokich ustawieniach. Duży plus.

Podsumowując - ten trial bardzo zaostrzył mój apetyt i rozbudził moje fascynacje kosmosem, jego eksploracją i tym, co człowiek może w nim spotkać. Warto było czekać. Czy kupię tę grę tuż po premierze? Raczej nie - poczekam aż połatają wszystkie dziury (modlę się, by poprawili mimikę) i może zejdą trochę z ceny, bo na razie trochę z nią przeginają. Tym niemniej - zapowiada się piękna przygoda w galaktyce Andromedy!

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał

21.03.2017 12:06

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

boże...

jak ta bohaterka wygląda ? Graficy pokpili sprawę czy specjalnie takiego paszczura dali ? Wygląda jak moja kuzynka której nikt nie chciał zaruchać na weselu jej starszej siostry.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

21.03.2017 12:13

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47992

Algeroth

no wreszcie jakiś post o grze, zamiast marudzenia, czy przeklejek z YT z wyselekcjonowanymi kompilacjami animacji Ikona: :D Ikona: pub

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

21.03.2017 12:23

Wątków: 115 | Odpowiedzi: 1969

...

kupie jak potanieje. Mam pytanie, czy to prawda że fabułę będzie można przechodzić w coop?

prych...