Mass Effect Andromeda - pierwsze oceny rozczarowują

Daniel Górecki, 2017-03-20 09:07 | Źródło Metacritic |

Co prawda na premierę Mass Effect Andromeda musimy poczekać jeszcze kilka dni, ale w sieci pojawiły się właśnie pierwsze recenzje tej produkcji i trzeba przyznać, że wyłania się z nich obraz nieco rozczarowującej gry. Najnowsza odsłona tej space opery od BioWare jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku (według naszych użytkowników nawet najbardziej) i liczyliśmy na duży hit, a tymczasem okazuje się, że możemy mieć do czynienia z jedynie solidną produkcją lub też nawet przeciętniakiem (zależy kogo spytać).

Można było się spodziewać takiego obrotu sprawy, ponieważ w ostatnich dniach w sieci pojawiały się już pierwsze opinie osób, które otrzymały wcześniejszy dostęp do gry. Krytyka dotyczyła jednak głównie technicznych aspektów gry, jak animacje poruszania się postaci, mimika twarzy czy spadki płynności, a tym razem pojawiają się zarzuty znacznie większego kalibru. A chodzi m.in. o drewniane i mało interesujące postaci, słabe dialogi, za wolny początek gry, zbyt mało istotnych z punktu opowieści wyborów czy liczne „kurierskie” zadania w stylu MMO (coś na co cierpiało już Dragon Age: Inkwizycja). Eurogamer stwierdził nawet, że jest to „prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”.

My wkrótce podzielimy się z Wami naszą opinią na temat gry, a tymczasem możecie sprawdzić jak wypada ona w oczach zachodnich portali (obecna średnia na Metacritic to 73%):

PCGamer – 80/100
PCGamesN – 8
IGN – 7.7
Polygon – 7.5
GamesRadar – 3.5/5
Destructoid – 6.5
Gamespot – 6
USGamer – 3/5
Digital Trends – 5
Eurogamer – “ prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”
 

Mass Effect Andromeda zadebiutuje w naszym kraju 23 marca i dostępne będzie na PC, PS4 i Xbox One.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, EA, rpg, recenzje, BioWare, oceny, Mass Effect: Andromeda, Metacritic,

Komentarze (27)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

20.03.2017 09:36

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

...

od początku miałem przekonanie, że nie będzie to dorastać do pięt trylogii ME.
Ciekawy art na eurogamerze w ramach przypomnienia dlaczego ME było tak dobre:
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-03-19-nasza-galaktyka-wspomnienia-z-mass-effect

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 10:24

Wątków: 481 | Odpowiedzi: 45419

Widze zapowiada się niezła kupa.

Jeśli choć jeden aliancki bombowiec doleci do Niemiec, to nie nazywam się Göring, tylko Meyer. -- Hermann Meyer.

20.03.2017 10:46

Wątków: 151 | Odpowiedzi: 24149

...

a może to jest rozpatrywane w złej kategorii? Może to nie RPG tylko zwykła strzelanka?

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One

20.03.2017 11:04

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 6954

Celowali

widocznie w inny segment Ikona: ;)

4790K, 32GB DDR3, GTX1080

20.03.2017 11:08

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 46265

No i gdzie jest to GOTY? Gdzie jest Rafcio? Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 11:36

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 45273

to wciaz moze byc GOTY

dla mnie Ikona: ;) na GOL - 8,5/10.

the end

20.03.2017 11:48

Wątków: 168 | Odpowiedzi: 28339

Hmm

Ja nawet nie bardzo pamiętam co się działo w poprzednich częściach. To jednak minus wydawania kolejnych odsłon co kilka lat. Kojarzę w zasadzie tylko głównych złych Ikona: :P

20.03.2017 11:50

Wątków: 151 | Odpowiedzi: 24149

...

no a po co kojarzyć, skoro to - podobno - nie ma związku? Oni w końcu 634 lata tam lecieli Ikona: :)

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One

20.03.2017 11:51

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 46265

Rafcio

DA:I dali 9,5/10 Ikona: ;) (a 'twojemu ulubionemu' Skyrimowi 10/10 Ikona: ;) )

Jakby ktoś jeszcze wyskoczył z argumentem "DA:I też miał podzielone opinie" to:

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał


Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 11:56

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 45273

no dobrze

i co w zwiazku z tym? Ikona: ;)

the end

20.03.2017 11:59

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 46265

Szałowo się to nie zapowiada Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:09

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 45273

coz

spodziewalem sie wyzszych ocen Ikona: ;)

the end

20.03.2017 12:10

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 46265

No, ale spoko, że ty sam zagrasz od razu po premierze, zawsze to jedna ocena więcej Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:14

Wątków: 481 | Odpowiedzi: 45419

No niestety, ale średnia ledwo ponad 70 dla gry AAA to jest katastrofa, bo wiadomo że tam skala ocen zaczyna się od 6-7 właśnie. Z tego co kuknąłem na recenzje, to nawet te pochlebne jadą po fabule jak po burej suce, także średnio to wygląda. Ikona: :(

Pewnie i tak zagram, Bioware to Bioware, jeszcze się nie zdarzyło żebym gierkę od nich przegapił...najwyżej się poczeka na jakąś wyprzedaż.

Jeśli choć jeden aliancki bombowiec doleci do Niemiec, to nie nazywam się Göring, tylko Meyer. -- Hermann Meyer.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:24

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 45273

ciekawe jak to wplynie na sprzedaz

bo licze na kontynuacje i kolejna trylogie, a perspektywy na to sa juz troche slabsze niz miesiac temu Ikona: ;)

the end

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

20.03.2017 12:26

Wątków: 190 | Odpowiedzi: 21085

Dragon Age Inquisition

89?

O mamo, nieźle... Jestem fanem RPG, próbowałem podchodzić do tego parę razy i parę razy nie dałem rady, mimo że teoretycznie gra dla mnie wymarzona, to jakaś taka... pusta :/

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."

20.03.2017 12:27

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 6954

mciej

to Bioware ME:A nie ma wiele wspólnego z Bioware które robiło ich dobre gry (jeśli chodzi o skład zespołu).

4790K, 32GB DDR3, GTX1080

20.03.2017 12:47

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 46265

ancymon

Bo było za dużo farmienia, a za mało dobrych side-questów. Jak kogoś farmienie nie rajcuje to powinien skupić się na głównym wątku i zadaniach/cinematic-pogaduszkach z towarzyszami, a olewając to zbieranie kwiatuszków (acz zamykanie szczelin mnie się nawet podobało). Wtedy gra nie będzie sprawiała takiego rozlazłego i 'pustego' wrażenia i ogólne przejdzie się ją szybciej.

No i trochę szkoda, że tylko cutscenki/cutscenkowe dialogi miały takie fajne ujęcia kamery, a gadając o pierdołach już kamera jest jak w jakimś generycznym MMO, nie czuje się kontaktu z rozmówcą. Powinno być tak jak w W3 (w zasadzie już od W1 to było, a od W2 zrobione jak trzeba).

PS Średnia na PC dla DA:I jest już 85/100, ale to raczej kwestia sterowania na K+M PC za które niektórzy odejmowali punkty. (no i ME:A ma na razie recki tylko PS4, zwykle na PS4 jest najwięcej recek)

20.03.2017 13:11

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 5695

mass effect

turdomeda? Ikona: :D

6700k, asus m8e, titan xp + ekwb predator, 2*g.skill f4-3000c15d-32gtz, tt water 3.0, corsair 450d + ax760, samsung 950 pro 512, 850 pro 256 + 1tb, acer x34, iiyama b2888uhsu

20.03.2017 17:27

Wątków: 43 | Odpowiedzi: 131

Gra ok ale:

- gorszy klimat niż w Mass Effect 3.

- mimika twarzy jest dziwna jakby za dużo mięśni w szczególności widać to po żeńskich postaciach.

- budowa ciał odrobina dziwna wyglądają bardziej jak lalki ? niż ludzie.

- grafika troszkę zbyt cukierkowa i miejscami przypomina mix Dragon Age 3 + Mirror Edge Catalyst + Mass Effect.

- głos Cory !!! to ta sama babka co podkładała głos do Need for Speed Most Wanted 2012 osobiście jak ja słyszę to cały klimat się psuje.

- głos SI to ten sam aktor co podkłada głos pod SI z Iron Mana czyli Jarvis.



Ogólnie gra dobra ale ewidentnie kierowana dla przedziału wiekowego 15-25 lat starsze osoby mogą czuć niedosyt.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 250GB, RAID0 ST2000DM001 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 20:37

Wątków: 383 | Odpowiedzi: 14970

---

A ja to chciałem kupić...



Ikona: hahaha

Niech moc będzie z wami: i7-2600k,16GB RAM,ASUS P8Z77-V LX, Gigabyte GTX 1070, Plextor M5P 128GB, WD Red 1TB,QNAP TS-439 Pro, BD LG, BD-RE LG,Acer Iconia W501P,X1, X360Premium

20.03.2017 22:23

Wątków: 43 | Odpowiedzi: 131

Marek1712

Jest szansa że naprawią to w patch-u a jak nie to ja podziękuje EA i wezmę CPY.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 250GB, RAID0 ST2000DM001 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 22:39

Wątków: 8 | Odpowiedzi: 3297

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał


Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera Zobacz oryginał

i5 4690K +Be Quiet! Pure Rock, MSI Gaming 3 Z97, R9 280X,16GB 24000Mhz, Corsair RM 750x, WD Red 2TB + EVO 850 250GB

20.03.2017 22:45

Wątków: 43 | Odpowiedzi: 131

Ponoć BioWare celowo popsuło wygląd żeńskich postaci by niebyli posądzani za sexizm.

AsRock Z170 OCF, i7 6700k 4.63GHz, NH-D15, DDR4 16GB 3620MHz CL14-16-16-1T, MSI GTX1070 2.1GHz, 850 Evo 250GB, RAID0 ST2000DM001 x5, WD70EZRX, SB Z, T3100, S27C750, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4

20.03.2017 22:47

Wątków: 8 | Odpowiedzi: 3297

dobrze że nie złożyłem preordera i w porę wysiadłem z tego pociągu Ikona: :P

i5 4690K +Be Quiet! Pure Rock, MSI Gaming 3 Z97, R9 280X,16GB 24000Mhz, Corsair RM 750x, WD Red 2TB + EVO 850 250GB

20.03.2017 23:37

Wątków: 26 | Odpowiedzi: 3854

.........

ale tak bezczelnie wypuscic gre po ktorej juz w jakiejkolwiek wczesnej fazie bylo widac ze ma skopany motion capture i modele postaci?
Moze za rok Andromeda bedzie grywalna jako wersja Goty ze wszystkimi dlc, ale teraz to kpina z graczy

20.03.2017 23:51

Wątków: 134 | Odpowiedzi: 3725

hm

no, gra dla ktorej chcialem porzucic wszystkie inne lacznie z halo i finalem 15.. ja pitole..

X360 | PS3 / PS4 | Wii | PC (E8200, gts 450, 4gb)| Denon x2000 + audio pro avanto

21.03.2017 08:38

Wątków: 71 | Odpowiedzi: 1943

...

EA jak zwykle rżnie wszystkich równo. Pre-order na Origin za ponad 2 stówy i za to dostajemy wersję podstawową z takimi babokami. Fajnie to podsumowali kolesie z Pretty Good Gaming dając Wieśmina dla porównania:

FX-8320E | Asus M5A97 R2.0 | Patriot Viper II 8 GB | Sandisk SSD Plus 240 GB | Hitachi 2x320 GB | Gigabyte GV-R785OC-2GD | Samsung SH-S223Q | Asus Xonar DX

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

21.03.2017 08:44

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 91

Narzekania na mimikę twarzy są dla mnie śmieszne

I dziecinne. I tak się większość czasu patrzy zza pleców postaci. WTF?
Poczekam ze 2 miesiące na łatki poprawiające największe błędy i kupuję do kolekcji z 1, 2 i 3.

21.03.2017 11:16

Wątków: 71 | Odpowiedzi: 1943

...

Ja tam pewnie poczekam jeszcze z dobre pół roku jak wyplenią błędy i cena spadnie. Oczywiście po drodze pewnie będzie kilka DLC.

FX-8320E | Asus M5A97 R2.0 | Patriot Viper II 8 GB | Sandisk SSD Plus 240 GB | Hitachi 2x320 GB | Gigabyte GV-R785OC-2GD | Samsung SH-S223Q | Asus Xonar DX

21.03.2017 11:44

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

...

FX-8320E.... łeeeeeee

21.03.2017 11:49

Wątków: 212 | Odpowiedzi: 7123

...

Moje przemyślenia po zagraniu w triala (10 godzin w ramach Origin Access, choć gry to tam jest w zasadzie ze 2,5 godziny - później dostajemy planszę "dzięki za grę w triala").

Odżałowałem 15 zł za miesiąc abonamentu w Origin Access by móc zagrać przed premierą w "Mass Effect Andromeda": grę, na którą czekałem od dawna i którą jarałem się jak kościół w Norwegii. Czy było warto? W skrócie - TAK!

Na początku to, co jest złe i o czym od paru dni aż huczy w internetach - tak, animacje twarzy są nieprzyzwoicie spieprzone. Mimika, która miała być wiarygodna wyszła koszmarnie - szczególnie ludzie wyglądają jak manekiny z jakimiś tikami nerwowymi twarzy. Dramat. Nie wiem jak to mogło w ogóle przejść przez betę. Mam nadzieję, że poprawią to jeszcze przed premierą, albo wkrótce po niej, bo na chwilę obecną zamiast wzmacniać imersję, powoduje to wybuchy śmiechu i zażenowania.

A teraz o tym, co dobre. Za mną dopiero niecałe 3 godziny gry (w ramach triala mam 10), ale już mogę powiedzieć jedno - ta gra działa na wyobraźnię tak, jak poprzednie z serii. Bioware po raz kolejny udało się zbudować klimat epickiej space opery pełnej obcych cywilizacji, odkrywania nowych światów, na których nie stanęła do tej pory stopa człowieka. Pokazuje kosmiczną eksplorację w różnych jej aspektach i choć najważniejsza jest linia fabularna, w której jest dużo strzelania, to nie można zapominać też o rozwoju baz i adaptacji planet do potrzeb nowych mieszkańców. Druga sprawa - "Andromeda" jest piękna! Bardzo dobrej jakości tekstury, klimatyczne efekty świetlne, sprawiające prawdziwie obce wrażenie krajobrazy i struktury. Modele są bardzo szczegółowe i pomysłowe. Spójrzcie zresztą na te obrazki - to nie są screeny z filmów, to tak wygląda i jest generowane w czasie rzeczywistym. Trzecia sprawa - mechanika walki. Nie oszukujmy się, to jeden z najważniejszych elementów tej gry i dopracowany jest świetnie. Starcia są dynamiczne i emocjonujące, można je rozegrać na różne sposoby, w dużej mierze zależne od tego, jak rozwijamy postać i jej umiejętności. Bardzo dobre połączenie elementów RPG z akcją. Sprawa czwarta - optymalizacja. Na moim komputerze, który jest dość mocny, ale do najmocniejszych na rynku mu daleko, "Andromeda" chodzi płynnie przy wszystkim przynajmniej na wysokich ustawieniach. Duży plus.

Podsumowując - ten trial bardzo zaostrzył mój apetyt i rozbudził moje fascynacje kosmosem, jego eksploracją i tym, co człowiek może w nim spotkać. Warto było czekać. Czy kupię tę grę tuż po premierze? Raczej nie - poczekam aż połatają wszystkie dziury (modlę się, by poprawili mimikę) i może zejdą trochę z ceny, bo na razie trochę z nią przeginają. Tym niemniej - zapowiada się piękna przygoda w galaktyce Andromedy!

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał



Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1920x1200) Zobacz oryginał

21.03.2017 12:06

Wątków: 5 | Odpowiedzi: 126

boże...

jak ta bohaterka wygląda ? Graficy pokpili sprawę czy specjalnie takiego paszczura dali ? Wygląda jak moja kuzynka której nikt nie chciał zaruchać na weselu jej starszej siostry.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

21.03.2017 12:13

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 45273

Algeroth

no wreszcie jakiś post o grze, zamiast marudzenia, czy przeklejek z YT z wyselekcjonowanymi kompilacjami animacji Ikona: :D Ikona: pub

the end

21.03.2017 12:23

Wątków: 111 | Odpowiedzi: 1890

...

kupie jak potanieje. Mam pytanie, czy to prawda że fabułę będzie można przechodzić w coop?

prych...