Darmowy multiplayer na PS4 w przyszłym tygodniu

Daniel Górecki, 2017-02-17 10:17 | Źródło |

Jak powszechnie wiadomo konkurencja na rynku to coś, na czym przeważnie zyskują konsumenci, czego dobrym przykładem jest najnowszy ruch Sony. Zaraz po tym, jak Microsoft wystartował z darmowym weekendem do gry sieciowej na konsolach Xbox Live, Japończycy zdecydowali się zapowiedzieć bliźniaczy ruch.

Tym samym wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 4 bez wykupionej subskrypcji PlayStation Plus od połowy przyszłego tygodnia do jego zakończenia będą mogli grać w sieci za darmo (wszystkie gry i ich tryby). Akcja w Europie potrwa dokładnie od 22 do 26 lutego i co prawda nie jest ona tak długa jak w Stanach Zjednoczonych (tam wystartowała dziś i zakończy się 23 lutego), ale nie powinniśmy narzekać na możliwość darmowego sprawdzenia multiplayera. Szkoda tylko, że Sony, podobnie jak Microsoft, nie zdecydowało się udostępnić przy okazji jakichś ciekawych tytułów do wypróbowania.

Oczywiście promocja ma na celu przede wszystkim nakłonić niezdecydowanych do sięgnięcia po subskrypcję Playtation Plus, ale komu to przeszkadza :)

ps4_pro02

Tagi: Sony, PS4, promocja, PlayStation 4, multiplayer, PS Plus, darmowy multiplayer,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.