Husk - nowy trailer i data premiery polskiego horroru

Daniel Górecki, 2017-01-11 15:00 | Źródło |

Husk to jedna z ciekawszych polskich produkcji zmierzających obecnie na rynek - jest to rasowy survival-horror z perspektywy pierwszoosobowej, a twórcy nie kryją tu inspiracji takimi tytułami, jak Silent Hill czy Alan Wake, ale również serialem Twin Peaks, obiecując jednocześnie wiele nawiązań do lat 90. W grze nie zabraknie walki, rozwiązywania zagadek i poznawania mrocznej i intrygującej opowieści.

Za powstanie gry odpowiadają studia IMGN.PRO (producent i wydawca gry KHOLAT) oraz Undeadscout, dla którego jest to debiut, a oprawa dźwiękowa to dzieło Arkadiusza Reikowskiego. Akcja gry rozgrywa się w 1995 roku, kiedy Matthew Palmer, nasz bohater, budzi się po wypadku pociągu. Niestety wokół niego nie ma nikogo innego, zaginęły jego córka i żona, a z pobliskiego znaku dowiadujemy się, że trafiliśmy do miasteczka Shivercliff. Gra zapowiada się wiec naprawdę klimatycznie (i klasycznie), a przy okazji w tle przewijać mają się też wątki przemocy i alkoholizmu.

Producent zapewnia o różnorodnych lokacjach, potworach i walkach z bossami, a przejście całej gry zająć ma nam 4 do 5 godzin. Warto też wspomnieć, że tytuł ten napędzany jest silnikiem Unreal Engine 4.

Przy okazji Cenega poinformowała, że Husk trafił do ich planu wydawniczego - gra ukaże się 3 lutego na komputery osobiste i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej, polskiej (napisy) i angielskiej. Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun z tej produkcji.

Tagi: PC, trailer, FPP, horror, survival-horror, polska gra, IMGN.PRO, Husk, Undeadscout,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

11.01.2017 19:58

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 2328

na czym to robione ??

Na kolanie ? w pociągu Ustka - Katowice ?
Silnik graficzny bida nędza , cieniowanie bida nędza
ale może będzie jakiś klimat i niskie wymagania sprzętowe , to wtedy się puści do Biedry albo Lidlusia.

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , 2x EVGA 1080Ti SC2 Hybrid SLI & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

12.01.2017 21:39

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29287

Hmm

Wygląda jak filmiki prezentujące możliwości 3DS MAX. Takie z okolic premiery tego programu.

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.