ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Fitbit wykupuje kolejnego producenta smartwatchy

Daniel Górecki, 2017-01-11 08:06 | Źródło |

Jednym z najbardziej zaskakujących smartwatchy 2015 roku był zegarek Luna firmy Vector, rumuńsko-brytyjskiego start-upu, na czele którego stali byli pracownicy Citizen. Ten oferował monochromatyczny wyświetlacz i zbliżony interfejs do Pebble, a jego mocną stroną było 30 dni pracy na baterii. Poza tym, klasyczna forma sprawiała, że ten idealnie nadawał się dla osób poszukujących mniej ostentacyjnego smartwatcha.

Teraz Vector ujawnił, że został wykupiony przez firmę Fitbit, a jego pracownicy przechodzą pod skrzydła tego giganta rynku wearable. Niestety dla fanów produktów tego producenta nie jest to najlepsza wiadomość, ponieważ oznacza brak aktualizacji oprogramowania dla dotychczasowych zegarków oraz brak nowych modeli – mówiąc krótko, w praktyce marka Vector jest już martwa.

Warto przypomnieć, że to już drugi zakup producenta smartwatchy dokonany przez Fitbit w ostatnim czasie, ponieważ pod koniec ubiegłego roku przedsiębiorstwo to uratowało Pebble przed upadkiem. Biorąc zaś pod uwagę, że Vector nie krył swoich inspiracji Pebble, to oba nowe zespoły łączy naprawdę sporo i spodziewać można się, że Fitbit w związku z tym przygotowuje nowy energooszczędny zegarek typu „smart”, który będzie bazował na technologii tych firm. 

vector02-1

Vector Luna

Tagi: zegarek, smartwatch, przejęcie, wykupienie, Pebble, Vector, FitBit,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

11.01.2017 10:28

Wątków: 54 | Odpowiedzi: 32254

hmmmz

...albo nie przygotuje złamanego wała, tylko po prostu ubije projekty będące bezpośrednią i potencjalnie lepszą konkurencją Ikona: :)

Capitalization is the difference between "helping your uncle Jack off a horse" and "helping your uncle jack off a horse" https://www.boardpc.pl/u/titus_fox

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.