Nadchodzą nowe smartfony HTC z serii "U"

Daniel Górecki, 2017-01-09 13:37 | Źródło |

Co prawda HTC ominęło w tym roku targi CES i nie wybiera się także na MWC, ale nie oznacza to, że firma nie szykuje żadnych ciekawych zapowiedzi na początek roku. Jeszcze w tym tygodniu odbyć ma się bowiem konferencji zatytułowana „For U”, na której spodziewamy się ujawnienia dwóch smartfonów - HTC U Ultra i HTC U Play.

gsmarena_001_02

Ten drugi to według nieoficjalnych doniesień 5,2-calowy telefon o nazwie kodowej Alpine, w którym zabraknie gniazda słuchawkowego minijack.  HTC U Ultra otrzymać ma z kolei 6-calowy wyświetlacz,  a jego nazwa kodowa to Ocean. W przeciekach pojawia się też model znany jako Ocean Note, który wyposażony ma być w panel w rozmiarze 5,5 lub 5,7 cala. Smartfony z rodziny Ocean posiadać mają zakrzywione ekrany  i powinny być skoncentrowane na możliwościach fotograficznych.

Przy okazji w sieci pojawił się film promocyjny HTC, na którym możemy dostrzec nowy smartfon firmy. Ten pochwalić może się ciekawą funkcjonalnością, gdzie boczne krawędzie wykorzystywane są do obsługi telefonu, np. przewijania i uruchomiania aplikacji czy wykonywania selfie. Początkowo sądzono, że na wideo znajduje się HTC Ocean, ale zdaniem Evana Blassa materiał nie jest związany z modelem, który zadebiutuje w tym tygodniu.  

Tagi: smartfon, HTC, wideo, zapowiedź, alpine, ocean, Ocean Note, HTC U Play, HTC U Ultra,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.