EA rozdaje za darmo Mass Effect 2 na PC

Daniel Górecki, 2017-01-06 09:39 | Źródło |

EA za pośrednictwem swojej platformy Origin rozdaje obecnie grę Mass Effect 2 zupełnie za darmo. To najnowsza pozycja w ramach programu Specjalny Prezent, w ramach którego firma regularnie rozdaje pecetowe tytuły. Trzeba jednak pamiętać, ze oferta jest ograniczona czasowa, więc warto się pospieszyć.

Aby cieszyć się tym gratisem wystarczy posiadać konto Origin i udać się pod TEN adres. Nie wiemy jeszcze jak długo produkcja BioWare dostępna będzie bez żadnych opłat, ale po tym jak dodamy ją do naszej biblioteki będziemy mogli zatrzymać ją na stałe.

Warto przypomnieć, że Mass Effect 2 był już udostępniony przez EA za darmo 20 grudnia, ale jedynie przez bardzo krótki czas i nie w ramach programu  Specjalny Prezent - tym razem promocja powinna potrwać zdecydowanie dłużej.

Wraz ze zbliżającą się premierą Mass Effect Andromeda (23 marca) warto sobie odświeżyć naszą wiedzę o tym uniwersum, a nie mamy także wątpliwości, że darmowa „dwójka” ma na celu przyciągnięcie do tej marki nowych graczy, którzy nie mieli z nią wcześniej do czynienia. Mass Effect 2 to prawdopodobnie najlepsza odsłona oryginalnej trylogii, więc zdecydowanie warto ją sprawdzić. 

2017-01-05-image-30

Tagi: PC, EA, gra, rpg, BioWare, za darmo, origin, gratis, mass effect 2, Specjalny prezent,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.