Mass Effect: Andromeda - pierwszy materiał z rozgrywki na PC

Daniel Górecki, 2017-01-05 11:26 | Źródło |

Wczoraj trochę niespodziewanie doczekaliśmy się ujawnienia daty premiery nadchodzącej produkcji BioWare, która trafi na europejskie półki sklepowe 23 marca. Co więcej, Aaryn Flynn zdradził, że Mass Effect: Andromeda to „najbardziej ambitny Mass Effect w historii serii, który prezentuje zupełnie nowe historie, postaci, planety, gatunki i rozwiązania gameplayowe”.

I chociaż brzmi to mocno jak marketingowe gadanie, to wczoraj w nocy mieliśmy kolejną okazję przekonać się, czy jest w tym choć trochę prawdy. Zgodnie z obietnicą na nocnej konferencji Nvidii zaprezentowano bowiem nowy materiał z rozgrywki z PC, który możecie obejrzeć poniżej.

Gameplay nie jest długi, bo trwa nieco ponad 2 minuty, ale możemy na nim zobaczyć efektowną walkę, gdzie nasza postać stawia czoło mechanicznym przeciwnikom. 

Przypominamy też, że nowa odsłona gry przedstawi nam historię kolonistów podróżujących do innej galaktyki, gdzie nasz główny bohater, Ryder, występuje w roli pioniera poszukującego nowej planety, na której mogliby zamieszkać ludzie.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, wideo, EA, shooter, rpg, BioWare, gameplay, rozgrywka, Mass Effect: Andromeda,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.