Asus ZenFone AR - drugi smartfon z technologią Tango

Daniel Górecki, 2017-01-03 11:00 | Źródło |

Drugim urządzeniem wykorzystującym technologię Tango od Google będzie przygotowywany przez Asusa ZenFone AR. Co prawda ten ujawniony miał być dopiero na konferencji tajwańskiego producenta w ramach targów CES, ale Qualcomm postanowił „wyręczyć” swojego partnera i opublikował już informację prasową na temat urządzenia.

Jak podaje producent układów mobilnych, telefon wyposażony będzie w procesor Snapdragon 821, czyli na obecną chwilę najwydajniejszy SoC w jego ofercie. ZenFone AR będzie ponadto pierwszym mobilnym urządzeniem, które wspierać będzie funkcjonalność Tango oraz Daydream, wykorzystując zarówno technologię rozszerzonej, jak i wirtualnej przeczystości od Google. Warto przypomnieć, że pierwszym smartfonem korzystającym z tango jest Lenovo Phab 2 Pro.

ZenFone AR obsługiwać będzie wersję Daydream VR takich aplikacji, jak Google Street View, YouTube, Netflix, Hulu, HBO czy gry Fantastic Beasts and Where to Find Them, Need for Speed i Gunjack 2. Przy okazji do akcji psucia niespodzianki Asusa postanowił dołączyć się @evleaks, który opublikował rendery prasowe tego telefonu.

Tak czy inaczej, nie znamy jeszcze szczegółów specyfikacji , ceny i daty premiery ZenFone’a AR, więc Asus ma jeszcze kilka ciekawych informacji do przekazania.

c1lrao3xcae98h4_1_

Tagi: smartfon, Android, telefon, Asus, Tango, CES 2017, Zenfone AR, Asus ZenFone AR,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

03.01.2017 12:30

Wątków: 57 | Odpowiedzi: 2506

...

Czemu on wygląda jak szajsung? Co tam się stało?

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.