Super Mario Run pobrano 50 mln razy, wkrótce wersja na Androida

Daniel Górecki, 2016-12-30 09:00 | Źródło nintendo |

Amerykański oddział Nintendo pochwalił się kolejnym imponującym rekordem Super Mario Run. Ilość pobrań tego tytułu przekroczyła już 50 mln, a warto pamiętać, że jak na razie mobilna gra z popularnym hydraulikiem dostępna jest jedynie na urządzeniach Apple z systemem iOS, chociaż już wkrótce powinno to ulec zmianie.

W sklepie Google Play pojawiła się już bowiem zakładka z Super Mario Run, co oznacza, że tytuł ten powinien niedługo wylądować także na uprzędzeniach z Androidem na pokładzie. Obecnie możemy dokonać tu jedynie "prerejestracji", dzięki której system poinformuje nas o możliwości ściągnięcia gry, jak tylko produkcja zostanie udostępniona w cyfrowej dystrybucji. Gra do tanich nie należy, ale najwyraźniej nie przeszkadza jej to bić kolejnych rekordów popularności i chyba nikt nie ma wątpliwości, że te zostaną jeszcze wyśrubowane po premierze na Androidzie, której spodziewać należy się na początku przyszłego roku.

Gra Nintendo na systemie Google działać ma na tej samej zasadzie co w przypadku iOS, co oznacza, że za pełnoprawny produkt z 24 poziomami w ramach 6 światów będziemy musieli zapłacić ok. 45 PLN, ale przedtem będziemy mogli wypróbować 3 darmowe poziomy. 

super-mario-run-1

Tagi: Android, Apple, iOS, gra, Nintendo, rekord, mario, gra mobilna, Super Mario Run, ilość pobrań,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.