LG G6 zaprezentowane na renderach

Daniel Górecki, 2016-12-29 16:00 | Źródło |

Z ostatnich przecieków wynika, że powinniśmy spodziewać się prezentacji LG G6 już w lutym przyszłego roku, a w sieci ukazały się także pierwsze rendery tego urządzenia. Właśnie otrzymaliśmy ich kolejną porcję i tym razem dają nam lepszy obraz urządzenia, ukazując je nawet w trójwymiarze.

Pierwsze co możemy tu dostrzec to popularna wśród producentów smartfonów obudowa typu unibody. Koreański producent w przypadku LG G5 zdecydował się na dość śmiały ruch i postawił na modułowy design, jednak w przypadku przyszłorocznego flagowca najprawdopodobniej porzucił ten pomysł. Trudno się temu dziwić, ponieważ został on dość chłodno przyjęty przez konsumentów, co odbiło się na słabej sprzedaży G5.

lg_g6_image_render_1 lg_g6_image_render

Render w 3D pozwala nam lepiej przyjrzeć się różnicom pomiędzy G5 i G6, np. pomimo zachowania przycisku do regulacji głośności po lewej stronie sprzętu, tym razem twórcy zdecydowali się na ich rozdzielenie. Głośnik umieszczono zaś na dolnej krawędzi, po prawej stornie złącza USB typu C.

Wyświetlacz zachować ma 5,3-calowy rozmiar, a z tyłu wciąż możemy dostrzec podwójny aparat tylny oraz czytnik linii papilarnych, który wbudowano w przycisk Power. Z doniesień wynika, że telefon wspierać będzie także bezprzewodowe ładowanie. 

Tagi: smartfon, telefon, LG, wideo, design, render, rendery, LG G6, G6,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.