PJ9 Levitating Portable Speaker - lewitujący głośnik od LG

Daniel Górecki, 2016-12-28 15:00 | Źródło LG |

LG powoli zaczyna ujawniać, co przywiezie ze sobą na targi CES 2017 - tym razem koreański producent zaprezentował lewitujący głośnik Bluetooth o nazwie PJ9 Levitating Portable Speaker. Nie jest to pierwsze tego typu urządzenie na rynku, ale pierwszy raz mamy do czynienia z unoszącym się głośnikiem od technologicznego giganta.

PJ9 składa się z dwóch zasadniczych części, bezprzewodowego głośnika oraz stacji  Levitation Station - wykorzystywane są tu elektromagnesy pozwalające na lewitację głośnika nad stacją. Ten wyposażono w dookolny (360°) przetwornik, a baza posiada subwoofer oraz dwa pasywne radiatory.

2016-12-27-image-6

Sprzęt możemy sparować z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Przenośny głośnik może być wykorzystywany ze stacją i w takim wypadku obie jednostki grają razem, ale możemy korzystać z niego również osobno. Co więcej, pochwalić może się on certyfikatem IPX7, dzięki czemu idealnie nadaje się do wykorzystania na zewnątrz. Mniej więcej po 10 godzinach odtwarzania musimy jednak  skorzystać ze stacji, by ponownie naładować głośnik (bezprzewodowa technologia). Co ciekawe, jeśli korzystamy już ze stacji i głośnik posiadać będzie niski poziom akumulatora, to samodzielnie opuści się na Levitation Station i po naładowaniu ponownie uniesie w powietrze bez żadnej interwencji z naszej strony czy konieczności przerywania odtwarzania muzyki.

Oficjalna zapowiedź urządzenia, na której poznamy datę premiery i cenę tego sprzętu, nastąpi na targach CES. 

2016-12-27-image-7

Tagi: LG, głośnik, głośnik bluetooth, lewitujący głośnik, PJ9 Levitating Portable Speaker, LG PJ9 Levitating Portable Speaker., PJ9,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.