Vampyr doczekał się nowego zwiastuna

Daniel Górecki, 2016-12-22 15:00 | Źródło IGN |

Vampyr to jeden z ciekawszych tytułów zapowiedzianych na przyszły rok. Francuskie studio Dontnod Entertainment zdobyło przychylność graczy za sprawą solidnego Remember Me oraz niezwykle cenionego Life is Strange, a teraz postanowiło sprawdzić swoje siły w bardziej mrocznych wampirzych klimatach.

Głównym bohaterem Vampyr jest Jonathan Reid, doktor odbywający swoje praktyki w Londynie w czasie, kiedy miasto jest dziesiątkowane przez pandemię grypy, tzw. hiszpankę (1918 rok). Ten przemieniony zostanie w wampira i trudno mu będzie zaakceptować siebie w tej postaci. Twórcy zdecydowali się nawet na zaimplementowanie ciekawego mechanizmu, który temperować ma nas w rozwijaniu postaci, ponieważ odbywać będzie się to kosztem pozostałego w nas człowieczeństwa. Tym samym zabijając niewinnych ludzi możemy sprawić, by nasza postać była silniejsza, ale kiedy pokażemy ludzką stronę, to zmieni się podejście NPC-ów do naszego bohatera, a nawet cała historia.

Gra napędzana jest silnikiem Unreal Engine 4 i prezentuje się naprawdę dobrze, a system walki także zdaje się być mocną stroną tej produkcji (nie zabraknie specjalnych zdolności, do wykorzystania których potrzebna jest krew). Reid zmierzyć będzie musiał się nie tylko z łowcami wampirów (w tym weteranami tej profesji), ale i innymi nadprzyrodzonymi stworzeniami. Twórcy obiecują także „półotwarty” świat, w którym będziemy mieli swobodę w zwiedzaniu określonych stref. Czas gry przewidziany jest na 15 godzin w wątku głównym i kolejne 15 w zadaniach podocznych.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun z tej produkcji. 

Tagi: PC, PS4, Xbox One, trailer, zwiastun, TPP, rpg, Dontnod Entertainment, Vampyr, wampir,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

22.12.2016 22:48

Wątków: 54 | Odpowiedzi: 31612

hmmmz

mniam!

Capitalization is the difference between "helping your uncle Jack off a horse" and "helping your uncle jack off a horse"

23.12.2016 22:30

Wątków: 389 | Odpowiedzi: 14062

Bez Belli i Patisona

będzie kupa.

http://rmn1.pl

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.