Amazon Prime Video oficjalnie startuje w Polsce

Daniel Górecki, 2016-12-14 16:06 | Źródło |

Netflix w końcu doczekał się w naszym kraju dużego rywala, ponieważ Amazon zdecydował się na globalne udostępnienie swojego serwisu Prime Video, co oznacza jego dostępność również u nas. Tym samym zyskujemy możliwość legalnego oglądania oryginalnych programów Amazonu, w tym The Grand Tour z Jeremym Clarksonem i dawną ekipą Top Geara.

Prime video od dziś dostępne jest w „200 krajach i regionach” na świecie, a cena serwisu jest nawet nieco niższa niż w przypadku konkurencji (niestety wiąże się to też z uboższą biblioteką). Abonament wynosi tu 2,99 EUR miesięcznie przez pierwsze pół roku i 5,99 EUR miesięcznie po tym okresie, a jeśli nie jesteście do końca przekonani, to możecie skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego (w przypadku Netflixa otrzymujemy miesięczny trial). Z serwisu możemy korzystać za pomocą przeglądarki, na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS oraz wybranych telewizorach typu smartTV (do 3 urządzeń jednocześnie).

Na starcie tylko niewielka część pozycji otrzymała spolszczenie, ale katalog ten jest systematycznie powiększany - producent zdecydował się na podobne rozwiązanie jak Netflix, który również stopniowo wprowadzał polskie napisy i dubbing do swoich wideo.

Wszystkie szczegóły i możliwość zakupu abonamentu (niestety centy tylko w euro) lub wypróbowania wersji próbnej znajdziecie w TYM miejscu. 

prime-video-vs-amazon-video-what-is-the-difference_01

Tagi: ceny, Amazon, polska, streaming, abonament, Amazon Prime, serwis wideo, Prime Video, Amazon Prime Video,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

15.12.2016 08:51

Wątków: 94 | Odpowiedzi: 3264

...

Jakość treści o wiele gorsza niż na falstarcie netflixu w Polsce. Bieda z nędzą i nic więcej.

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.