ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Synaptics prezentuje nowy optyczny czytnik linii papilarnych

Daniel Górecki, 2016-12-14 08:05 | Źródło |

Czytniki linii papilarnych zrobiły ostatnio sporą karierę i obecnie są już praktycznie obowiązkowym wyposażeniem smartfonów, zapewniając nam możliwość szybkiego i bezpiecznego odblokowania tych urządzeń. Wraz z nachodzącą falą bezramkowych telefonów, gdzie ekran zajmować ma niemal całą powierzchnię frontu i producenci walczyć będą o każdy skrawek miejsca zarówno na zewnątrz, jak i w środku, konwencjonalne sensory mogą jednak stanowić przeszkodę.

Tu z pomocą przychodzą optyczne czytniki linii papilarnych kolejnej generacji, które działają przez szybę i mogą być umieszczane pod wyświetlaczem, zwalniając miejsce na przednim panelu. Firma Synaptics zapowiedziała właśnie pierwszy tego rodzaju czytnik dla smartfonów i tabletów, który działa przez 1 mm szkło. Pozwala to na bezprzyciskowy design i zachowanie precyzyjnej funkcjonalności biometrycznej. FS9100 działa nawet pod szkłem 2.5D, co daje jeszcze więcej swobody producentom smartfonów, a nie zapomniano także o wsparciu dla technologii PurePrint, która rozpoznaje fałszywe odciski palców.

Spodziewać można się, że nowy czytnik Synaptics trafi do przyszłorocznych flagowców, w tym np. do Galaxy S8 od Samsunga.

galaxy-s8-fingerprint-sensor

Tagi: smartfony, tablety, czytnik linii papilarnych, Synaptics, zabezpieczenie biometryczne, FS9100, optyczny czytnik linii papilarnych,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.