Walking Dead - Season Three - premierowy zwiastun gry

Daniel Górecki, 2016-12-12 15:00 | Źródło Telltale Games |

Jeśli po właśnie zakończonym półmetku siódmego sezonu serialu The Walking Dead (w Polsce „Żywe Trupy”) odczuwacie pustkę, to tę ma szansę wypełnić trzeci sezon gry od Telltale Games. Twórcy opublikowali właśnie premierowy zwiastun z tej produkcji, gdzie możemy bliżej poznać nowego bohatera Javiera, który połączy siły z dobrze już znaną Clementine.

Gra zadebiutuje już 20 grudnia i co ciekawe tym razem twórcy zdecydowali się opublikować od razu dwa epizody, a nie jeden jak było to do tej pory - pozostałe tradycyjnie ukazywać będą się co kilka tygodni. Co więcej, podobnie jak w przypadku Batmana, Telltale Games zdecydowało się tu również na płytowe wydanie, które ukaże się w lutym, gdzie na krążku znajdą się trzy odcinki oraz kody na czwarty i piąty. Te pobierzemy więc w dniu ich premiery bez dodatkowych opłat – tym samym potwierdzono również, że trzeci epizod zadebiutuje na rynku do lutego przyszłego roku.

Przypominamy, że The Walking Dead - Season Three dostępny będzie na PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i urządzeniach mobilnych, więc nikt nie powinien mieć problemów z dostępnością gry na preferowanej platformie.

Tagi: gry, data premiery, trailer, serial, premierowy zwiastun, Telltale Games, Walking Dead - Season Three, Season Three, finalny zwiastun, Walking Dead,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.