BioWare prezentuje nowy materiał z Mass Effect: Andromeda

Daniel Górecki, 2016-12-02 13:02 | Źródło |

Gala The Game Awards to nie tylko wręczanie nagród za kończący się rok, ale również liczne prezentacje, zapowiedzi i trailery z nowych produkcji. Na imprezie nie zabrakło m.in. nowego materiału z Mass Effect: Andromeda i jeśli czekacie na ten tytuł BioWare, to zdecydowanie powinniście zapoznać się z poniższym wideo.

Zwiastun prezentuje naszą rolę jako pioniera, który poszukuje nowej planety, na której mogliby zamieszkać ludzie. Podobnie jak w poprzednich odsłonach tej serii, oznacza to podróże do innych światów i spotkania z ich mieszkańcami, którzy nie zawsze są do nas przyjaźnie nastawieni i często będziemy musieli uciekać się do argumentów siły.

W grze pojawi się crafting, a nowością jest także jetpack, który sprawi, że eksploracja stanie się łatwiejsza - zapowiada się też znacznie większa różnorodność w zakresie przeciwników.

W ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się już całkiem sporo na temat Andromedy, w tym fabuły gry, która przedstawia historię kolonistów podróżujących do innej galaktyki, a potwierdzono także spore zmiany w zakresie multiplayera (ten będzie miał wpływ na naszą kampanię). Wiadomo także, że nasz protagonista, Ryder, będzie musiał wybrać klasę, a pojawiły się również pierwsze szczegóły na temat załogi naszego statku.

Mass Effect: Andromeda zadebiutować ma na rynku na w marcu przyszłego roku (przecieki wspominają o 17 marca) na PC, PS4 i Xbox One. 

Tagi: trailer, wideo, rpg, BioWare, gameplay, rozgrywka, Mass Effect: Andromeda, The Game Awards 2016,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

02.12.2016 19:24

Wątków: 24 | Odpowiedzi: 993

I właśnie za to i wyłącznie tylko za to powinno się nagradzać firmy, które pokazują gameplay a nie jakieś filmowe g*wno.

I co wynika z materiału - stary poczciwy Mass Effect. Z jednej strony OK ale z drugiej... przyznam się że liczyłem na lekką odmianę. Powiew świeżości.

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.