Polskie Agony zadebiutuje w drugim kwartale przyszłego roku

Daniel Górecki, 2016-11-29 15:00 | Źródło |

Agony, czyli debiutancka gra bydgoskiego studia Madmind, to jeden z najgłośniejszych tytułów  tworzonych obecnie w kraju nad Wisłą. Twórcy rozpoczęli na początku listopada zbiórkę pieniędzy na ten projekt w crowdfundingowym serwisie Kickstarter i obecnie mogą pochwalić się wynikiem dwukrotnie wyższym niż zakładany cel.

W związku z tym wydawca PlayWay postanowił zdradzić, iż Agony zadebiutuje na rynku w drugim kwartale przyszłego roku, zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Warto przypomnieć, że jest to gra z widokiem z pierwszej osoby (FPP),  gdzie  wcielamy się w udręczoną duszę uwięzioną w piekle, która nie pamięta kim jest ani jak się tu znalazła, a jedyną drogą ucieczki jest spotkanie z tajemniczą Czerwoną Boginią. Na szczęście nasz bohater posiada zdolność przejmowania kontroli nad pomniejszymi demonami, które spotyka na swojej drodze, co niewątpliwie okaże się bardzo pomocne w tym mało przyjemnym miejscu.

Madmind uzbierało już 130875 CAD  (cel zakładał demoniczną sumę 66666 CAD), a jeśli do końca kampanii uda się osiągnąć 150000 CAD, to gra doczeka się wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości. Do końca zbiórki pozostało 11 dni, więc jest to jak najbardziej realny do uzyskania wynik. 

Tagi: PC, PS4, Xbox One, data premiery, FPP, survival horror, kickstarter, horror, Agony, Madmind, PlayWay,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.