HTC sprzedało "znacznie więcej" niż 140 000 sztuk gogli Vive

Daniel Górecki, 2016-11-24 15:00 | Źródło |

W tym roku rozpoczęła się długo wyczekiwana rewolucja w zakresie wirtualnej rzeczywistości, a to za sprawą takich headsetów, jak Oculus Rift, HTC Vive czy PlayStation VR. Oczywiście są to dopiero początki i jak na razie producenci tych urządzeń nie zdradzają jak sprzedają się ich gogle, ale spodziewać można się, że w przypadku pecetowych produktów nie są to jakieś ogromne ilości, co wynika z bardzo wysokich cen samych headsetów i wymogu posiadania mocnego komputera.

Mimo wszystko okazuje się, że najdroższy w tej stawce HTC Vive sprzedaje się całkiem nieźle. Po tym, jak niedawno zaczęły pojawiać się doniesienia o liczbie sięgającej 140 000 sprzedanych sztuk, głos w sprawie postanowił zabrać Chia-Lin Chang, prezes działu Smartphone and Connected Devices Business. Twierdził on, że rozmawiał na ten temat z dyrektor generalną Cher Wang i może potwierdzić, że sprzęt sprzedał się w znacznie większej ilości egzemplarzy niż 140 000 sztuk.

Niestety nie chciał on zdradzić żadnej konkretnej liczby, ale zasugerował, by nie odnosić się do tej pojawiającej się w nieoficjalnych doniesieniach, ponieważ ta nie pochodzi z ich danych. 

htc-vive-set.0.0

Tagi: sprzedaż, HTC, wirtualna rzeczywistość, headset, gogle VR, HTC Vive, Vive,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

24.11.2016 21:59

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 349

plotki ploteczki, sąsiad sąsiadki powiedział

a wszystko by utrzymać zainteresowanie sprzętem, by o nim pisano bo może ktoś nie czytał i kupi, w końcu im więcej sprzedanych sztuk tym większa społeczność użytkowników, większe szanse na gry ustawione pod ustrojstwo, akcesoria itd.
tylko za taką reklamę powinni płacić a portale cały czas się nabierają i publikują takie teksty o niczym zaśmiecając swoje strony i to za free Ikona: :P

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.