Agony - polska gra szuka wsparcia na Kickstarterze

Daniel Górecki, 2016-11-03 12:00 | Źródło |

Polska ekipa ze Madmind Studio postanowiła zafundować nam bilet do piekła i w związku z tym studio rozpoczęło crowdfundingową zbiórkę w serwisie Kickstarter. Ich Agony to niezależny survival horror, który zabierze nas w podróż przez piekielne czeluście, szaleństwo oraz mnóstwo klimatu gore.

W grze w wcielamy się w udręczoną duszę uwięzioną w piekle, która nie pamięta kim jest ani jak się tu znalazła, a jedyną drogą ucieczki jest spotkanie z tajemniczą Czerwoną Boginią. Na szczęście nasz bohater posiada zdolność przejmowania kontroli nad pomniejszymi demonami, które spotyka na swojej drodze, co niewątpliwie okaże się bardzo pomocne w tym mało przyjemnym miejscu. Nie zabraknie tu także rozwiązywania zagadek (w tym z użyciem własnej krwi), a poniższy materiał wideo daje dobry obraz tego, czego możemy spodziewać się po Agony. Widać, że producent stawia przede wszystkim na przerażającą atmosferę, a nie tanie sztuczki z wyskakującymi znienacka strachami.

Bydgoskie Madmind Studio składa się z weteranów branży, którzy wcześniej pracowali przy takich grach, jak Tom Clancy’s The Division, The Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2, Alien Rage czy Enemy Front, a celem kapani jest zebranie demonicznej sumy 66666 CAD. Deweloper założył dodatkowe cele, jak np. Agony VR Edition (potrzeba 125000 CAD), różne zakończenia (150000 CAD), walki z bossami (175000 CAD) oraz dodatkowi grywalni bohaterowie (200000 CAD). Premiera gry przewidziana jest w drugim kwartale przyszłego roku na PC, PS4, i Xbox One.

Projekt możecie wesprzeć pod TYM adresem. 

Tagi: PC, PS4, Xbox One, trailer, gra, gameplay, survival horror, kickstarter, crowdfunding, Agony, Madmind Studio,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.