Dishonored 2 na zwiastunie typu live-action

Daniel Górecki, 2016-10-25 09:58 | Źródło Bethesda |

Podobnie jak w ubiegłym roku w przypadku Fallouta 4, tak i w tym Bethesda zdecydowała się na promocję Dishonored 2 za pomocą zwiastuna z żywymi aktorami (tzw. live-action). Ponad dwuminutowe wideo zostało zrealizowane bardzo profesjonalnie i po jego obejrzeniu nabraliśmy apetytu na więcej (np. w formie serialu na wzór tego, którego swego czasu doczekało się Halo).

Całość okraszona została narracją Emily, czyli porwanej księżniczki, którą ratujemy w pierwszej części. W sequelu ta postawia zemścić się na swoich oprawcach, którzy nie tylko zabrali jej królestwo, ale i zabili jej matkę oraz wrobili w to jej przyjaciela (ochroniarza Corvo, czyli głównego bohatera Dishonored, który powraca w kontynuacji).

Trzeba przyznać, że pierwsze Dishonored było sporym zaskoczeniem, a to głównie za sprawą oryginalnego gameplayu, który oferował wiele wyborów, zarówno w zakresie drogi do celu, jak i jego realizacji (czerpać przyjemność mogli tu zarówno krwawi rzeźnicy, jak i miłośnicy bardziej subtelnego podejścia stealth). A po tym, co mogliśmy zobaczyć do tej pory, wnioskujemy, że twórcy w kontynuacji największy nacisk kładą właśnie na jeszcze więcej swobody wyboru, co powinno gwarantować sukces.

Czy tak będzie przekonamy się jednak po premierze, która planowana jest na 11 listopada. 

Tagi: PC, PS4, Xbox One, trailer, zwiastun, FPP, Bethesda, Dishonored 2, live-action,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

25.10.2016 17:37

Wątków: 30 | Odpowiedzi: 2341

.

Super Ikona: :D

http://kosz1.deviantart.com/gallery/

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.