THX zostało wykupione przez Razera

Daniel Górecki, 2016-10-18 09:00 | Źródło |

Najwięksi kinomaniacy mogą poczuć się rozczarowani tą wiadomością, ponieważ THX od teraz prowadzić będzie swoją działalność jako „niezależny startup” pod banerem firmy Razer, która specjalizuje się przede wszystkim w sprzęcie PC. Dla uspokojenia ogłoszono jednak, że podmiot założony przez George’a Lucasa w 1983 roku zachowa wszystkich swoich pracowników (w tym kadry zarządzające) i nadal ma działać na identycznych zasadach jak przez ostatnie 33 lata, tylko w ramach nowego właściciela.

„Koncentrujemy się na jakości, designie i innowacji i Razer wspiera naszą wizję optymalizacji i dostarczania najlepszych audiowizualnych doświadczeń widowni na całym świecie” – napisał w wydanym oświadczeniu dyrektor generalny THX, Ty Ahmad-Taylor. Niestety nie zdradzono, ile ten zakup kosztował Razera, ani jaki wpływ będzie miał na pracę firmy nowy właściciel. Wiemy jednak co Razer planuje zrobić ze swoim nowym nabytkiem, THX przyznało bowiem, że pracuje nad rozszerzeniem swojego certyfikatu na słuchawki, jak również sprzęt rozszerzonej oraz wirtualnej rzeczywistości. Niewykluczone jednak, że z czasem obejmie on także głośniki, laptopy czy nawet monitory od Razera.

Tagi: filmy, dźwięk, kino, THX, certyfikaty, wykupienie, Razerm przejęcie, system certyfikacji sprzętu,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

18.10.2016 10:22

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 349

skoro znajdą jeleni chętnych płacić

za znaczek to niech go naklejają gdzie chcą, parametry certyfikacji są żałośnie niskie,
ja kupuję sprzęt patrząc na parametry a nie naklejone znaczki które nic nie wnoszą a jedynie podbijają cenę plus odsłuch oczywiście, innym też polecam

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.