HTC może pracować nad trzema smartfonami z serii Ocean

Daniel Górecki, 2016-09-26 14:00 | Źródło |

W ubiegłym tygodniu do sieci wyciekło wideo ukazujące intrygujący smartfon HTC Ocean - ten pozbawiony był całkowicie fizycznych przycisków, które zastąpione zostały specjalną, czułą na dotyk ramką Sense Touch. Przedstawiciel tajwańskiej firmy tłumaczył jednak, że mamy do czynienia jedynie z konceptem, a nie rzeczywistym produktem, ale najnowsze doniesienia wskazują, że firma szykuje całą serię telefonów Ocean.

Początkowo składać mają się na nią 3 modele, a z informacji podanych przez LlabTooFeR wynika, że ich nazwy kodowe to Ocean Master, Ocean Note i Ocean Smart .  Niestety oprócz samych nazw znany bloger nie dostarczył żadnych innych szczegółów, ale spodziewać można się, że Smart będzie bazowym modelem, Master zapewni większą wydajność, a Note dostarczy z kolei większy wyświetlacz i skierowany będzie do miłośników phabletów - trzeba jednak zaznaczyć, że to tylko spekulacje.

HTC jest obecnie zajęte produkcją nadchodzących smartfonów Google, czyli modeli Pixel i Pixel XL - te zaprezentowane mają być 4 października w trakcie konferencji amerykańskiego giganta.  W międzyczasie firma znalazła jednak czas, by ujawnić nowe telefony z rodziny Desire 10. 

sense-touch

Tagi: smartfon, telefon, HTC, ocean, Ocean Note, Sense Touch, HTC Ocean, Ocean Master, Ocean Smart,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

27.09.2016 17:32

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 91

A w środku

Pewnie Snapdragon 400 :)))

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.