W beta testach Battlefield 1 wzięło udział ponad 13 mln graczy

Daniel Górecki, 2016-09-17 10:57 | Źródło |

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Battlefield 1 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, ale i tak liczba graczy, która pomiędzy 31 sierpnia a 8 września wzięła udział w beta testach tego tytułu, robi ogromne wrażenie. Produkcję DICE postanowiło wypróbować przed premierą aż 13,2 mln osób, przez co możemy mówić tu o „największej otwartej becie w historii EA”.

Dla porównania w testach Battlefronta uczestniczyło 9,5 mln graczy, a Battlefield 1 wyraźnie pobił pod tym względem nawet rekordowe Overwatch, gdzie uzyskano wynik 9,7 mln. Przy okazji twórcy opublikowali infografikę, z której dowiadujemy się, że 30% graczy wybrało klasę Assault, a 28% Scout. Poniżej możecie zapoznać się dodatkowymi statystykami.

Przypominamy, że Battlefield 1 zadebiutuje w Polsce 21 października, równocześnie na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbxo One. 

battlefield-1

bf1-betainfographic_final_01

Tagi: PC, PS4, Xbox One, fps, EA, rekord, Beta, DICE, beta testy, Battlefield 1, liczba graczy,

Komentarze (5)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

17.09.2016 14:08

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1909

hmmm

Ale bylo gimbazy w tych testach ,biegali odbijali sie od scian padali jak muchy .

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , EVGA 1080 FTW Hybrid & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

17.09.2016 16:29

Wątków: 52 | Odpowiedzi: 2212

...

Mi się naprawdę nie chciało, aż śni mi się po nocach dalej beta BF3, która była parodią gry wojennej. Chociaż tu już oglądałem filmik jak taranowali czołgi końmi.

18.09.2016 00:06

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1909

WojterEX

Widac ze z ciebie gracz jak z kozie dupy trabka Ikona: :)

Nie zapominaj ze seria BF to nie zadne symulatory pola walki ! , to gra dla rozrywki
gdzie dla utrzymania balansu na mapie czasmi snajper trafia 3x w korpus zeby zabic
jak by zawsze zabijal jak w realu jednym pociskiem to wszystkie ludki graly by snajperem.

W tego typu grach wszystko musi byc w miare zbalansowane ,stad nawet kilka miesiecy po wydaniu gry obniza sie statystyki jednej broni zeby podniesc statystyki drugiej.
Wielu gimnazjalistow tego nie potrafi zrozumiec mam nadzieje ze ty potrafisz.

BF4-BF1 poza nikla konkurencja z strony najnowszego Call of Duty ( inny target graczy ) nie posiada zadnej konkurencji jak narazie.

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , EVGA 1080 FTW Hybrid & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

18.09.2016 11:35

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 30

mpa2k

O matko... Jaki ty masz problem z tą "gimbazą" xD Co wpis to coś o "gimbazie". Stawiam, że dopiero co "gimbaze" skończyłeś i czujesz się teraz taki "wielki" i "dorosły"...

Gry też ci nie pasują a znawcą jesteś jak nikt inny. Ciągle piszesz: CoD dla gimbazy, BF dla gimbazy, a co nie jest dla gimbazy? Pewnie masz jakąś super profesjonalną grę albo tylko "symulatory pola bitwy" bo jesteś taki dojrzały, dorosły i grasz tylko w "realne gry".

Dla mnie jesteś najgorszym typem gracza (jeżeli w ogóle nim jesteś) i internetowego trolla. Według ciebie wszyscy są słabi, głupi, wszystkie gry są dla gimbazy i w ogóle nikt się na niczym nie zna - tylko ty xD

Dorośnij chłopie a jak jesteś dorosły to zastanów się nad swoim zachowaniem. Jak już napisałem w innym komentarzu - nie pasuje ci coś to olej to i skup się na tym co się tobie podoba. Daj innym cieszyć się ich wyborami a sam skup się na własnych.

18.09.2016 12:00

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 44471

Może MPA2k w Arma pyka? Ikona: ;)

18.09.2016 13:49

Wątków: 203 | Odpowiedzi: 22608

hmm

http://www.frazpc.pl/aktualnosci/932122,-injustice-2---trailer-ujawnia-kolejnych-zawodnikow.html

MPA2k