iOS 10 i macOS Sierra dostępne w formie publicznej bety

Daniel Górecki, 2016-07-08 11:00 | Źródło |

Jeśli wyczekiwaliście okazji na wypróbowanie najnowszej wersji systemu operacyjnego dla komputerów i smartfonów Apple, to zapewne ucieszy Was wiadomość, że gigant z Cupertino udostępnił już publicznie wersję beta systemów iOS 10 dla iPhone’ów oraz macOS 10.12 Sierra dla Maców.

Co ciekawe, firma na początku tego tygodnia wypuściła drugą deweloperską wersję tych OS i trzeba przyznać, że dość szybko zdecydowała się na publiczne beta testy, ponieważ przeważnie następowało to dopiero po trzeciej becie dla twórców.

Apple określa iOS 10 jako największe wydanie iOS w historii i w trakcie WWDC 2016 poznaliśmy 10 głównych nowości jakie wprowadzi ten mobilny OS. Jeśli więc chcecie samodzielnie się z nimi zapoznać, to w TYM miejscu możecie zapisać się na beta testy.

macOS Sierra również dostarczy sporo nowości i najważniejszą wydaje się być implementacja asystenta Siri, który oferować ma takie same możliwości jak na mobilnym iOS plus dodatkowe komendy specyficzne dla stacjonarnego systemu. Zapisy na publiczną betę macOS 10.12 Sierra odbywają się w TYM miejscu. 

apple

Tagi: Apple, iPhone, system operacyjny, iOS, OS, Mac, beta testy, publiczna beta, iOS 10, macOS 10.12 Sierra, macOS Sierra,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

08.07.2016 17:01

Wątków: 521 | Odpowiedzi: 21161

Juz poinstalowalem dev 2

Siri ma Macu gitarka ale co z tego jak nie rozumie polskiego 'kurwa' Ikona: fou

The kids of today should defend themselves against the seventies...

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.