Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 171.

Kamil Pieczonka, 2016-04-27 19:15 | Źródło |

Z okazji jakże okrągłej rocznicy (4 lata wideo newsów!) przygotowaliśmy dla Was nietypową formę dzisiejszego odcinka, stąd też nieco późniejsza publikacja, ale chyba warto było czekać ? Dziś opowiemy Wam o doniesieniach na temat nowego PlayStation, dlaczego Xbox 360 przechodzi do historii, skąd Microsoft ma na waciki. Sprawdzimy też ile zarabia i z czym się je e-sport. Rzucimy okiem na trzy nowe gry oraz sprzęt Acera, na którym będzie można w nie zagrać. Powiemy wam do czego służy PiPO a do czego Pico Neo. A na koniec zobaczymy nową Motkę i budżetową P9 oraz jak wygląda spór między Google a Unią Europejską.

Tagi: Lifestyle, Xbox 360, Maciej Guguł, frazpc.pl, frazpc, PlayStation, e-sport, Guguł, wideo newsy, World of Warcraft, Wiedźmin 3, League of Legends, technologiczne, Krew i Wino, Legion, Moto G4, Huawei P9 Lite, Predator 17 X, Mafia 3, Pico Neo, PiPO KB2, PiPO KB1, Predator G1, Predator Z1, PS 4.5, Playstation neo, Komisja Europejska vs Google,

Komentarze (7)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

27.04.2016 20:56

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 402

Panie Maćku Dużo Zdrowia! Brakowało Nam Ciebie!

SAMSUNG RF711 supercharged by SSD 120GB Kingston & Intel Core i5 & 8GB RAM & GeForce GT 540M * Samsung Galaxy S8

27.04.2016 22:14

Wątków: 26 | Odpowiedzi: 2457

...

forma spoko tylko nad mikrofonem w wersje facjatowej trzeba popracować;)

2600k@4.5GHz/AsRock p67 fatal1ty pro/16GB 2133mhz cl10/RX580 8GB nitro+/MX300 1TB/ Samsung 830 120GB/WD RED 2TB /XonarDX/Samsung XL2370/BeQuiet powerzone850W/NZXT Phantom820/Cougar 700K/G500

27.04.2016 23:04

Wątków: 495 | Odpowiedzi: 13578

Misury gdzieś ty był jak cie nie było

brakuje trochę recenzji i smyrania ogorasem po ekranie Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.04.2016 09:44

Wątków: 407 | Odpowiedzi: 33608

jakiś taki

schudnięty jesteś

oox\/xoo

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.04.2016 10:14

Wątków: 151 | Odpowiedzi: 8523

...

MasterKilleReK niestety kamera nie ma wyjścia na zewnętrzny mikrofon i trochę klops Ikona: ;)

marlon nie ma zwyczajnie czasu... wideo recenzje nie dają możliwości zarobkowej tak aby żyć, więc robiłem to hobbystycznie głównie, ale dziecko sprawiło, że czasu coraz mniej Ikona: ;)

gregor... a no dużo naku@#iania kilometrów na rowerze robi swoje Ikona: :) Dużo zrzuciłem, ale wszystkie wskaźniki mówią, że mam wręcz perfekcyjne BMI Ikona: ;)

No Love No Glory

28.04.2016 10:15

Wątków: 289 | Odpowiedzi: 7995

Wersja little ? Wut?

7700K / Cryorig R1 Ultimate / MSI Z270 G7 / Corsair LPX 2x8 3000 / Zotac 1080Ti / Crucial BX100 OCZ Arc100 240GB / Antec 620 / FD Define S / Predator X34A

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.04.2016 10:54

Wątków: 151 | Odpowiedzi: 8523

binek

wiem wiem, ale już mi się nie chciało tego zmieniać Ikona: ;) wiem że lajt Ikona: ;)

No Love No Glory

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.04.2016 12:33

Wątków: 343 | Odpowiedzi: 25645

Misiu

forma lepsza niż wcześniejsze - tak trzymać Ikona: pub

Po drugie wreszcie jest różnorodność - i to zdecydowanie na plus.

Reasumując.

Cztery razy tak Ikona: ;)

*[i5-6500, 16GB/DDR4, 1060@6GB, ASUS ProGaming Z170, M500@240GB, F1@640GB, F3@1TB, 7K6000@5TB - surround: 4020x1024@FullRonson] *