Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 168.

Kamil Pieczonka, 2016-04-05 09:43 | Źródło |

W dzisiejszym odcinku wideo newsów zaczynamy od sprostowania informacji o mniejszym iPadzie Pro i odżegnaniu się od szykanowania AMD ;-). Poza tym powiemy nieco  o sterownikach, Windows 10 oraz aktualizacji Redstone. Zobaczymy też jak zbudowany jest Oculus Rift, przyjrzymy się dyskowi Innov8 od Seagate oraz temu jak FBI złamało iPhone'a. A skoro już doszliśmy od tematu smartfonów, to nie sposób nie wspomnieć jakim zainteresowaniem nagle zaczęły się cieszyć małe, wydajne smartfony po premierze iPhone SE, a także o tym, że Huawei notuje najlepsze wyniki sprzedaży od 7 lat. Na koniec natomiast powiemy kilka słów o Tesla Model 3 oraz nieudanym żarcie prima aprilisowym jaki zaserwowało Google. Zapraszamy.

Tagi: AMD, Apple, iPhone, Huawei, Lifestyle, Windows 10, Maciej Guguł, sterowniki, wiadomości, nowe technologie, ATi, Misiury, tesla, wideo newsy, iFixit, FBI, Oculus Rift, iPad Pro, Redstone, model 3, Crismon Software, Anniversary Edition, aktualizacja Windows 10, Xiaomi small smartphone, Google mic drop,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

05.04.2016 11:20

Wątków: 256 | Odpowiedzi: 40671

wszystko ladnie pieknie

ale z tym dyskiem to chyba jakies zarty Ikona: ;) sam dysk wazy ok. 700-800pare gramow a tu w obudowie tylko 150 Ikona: ;) toz to zajawka typowa na 1 kwietnia Ikona: :)

moze sama obudowa wazy 150 gramow, ale w zadnym wypadku nie z dyskiem !!!!

pozdrówki, ChEsTeR

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.