Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 162.

Kamil Pieczonka, 2016-02-21 23:05 | Źródło |

Tak, oczy was nie mylą, po ponad 3 miesiącach wakacji wracamy z świeżą porcją wideo newsów, świętując przy tym 10 000 000 odsłon naszych filmów! Dziękujemy wam za to i postaramy się wynagrodzić wszystkim te miesiące filmowej posuchy.

W dzisiejszym odcinku opowiadamy między innymi o The Division, którego testy beta odbyły się w ten weekend oraz o darmowych grach od Segi. Przyjrzeliśmy się też specyfikacji chipu NVIDIA Pascal i pogratulowaliśmy Seagate'owi dysku 2.5 cala o pojemności 2 TB. Czymże jednak jest 2 TB w porównaniu do 360 TB, które pozwala zapisać na jednym nośniku nowa technologia 5D opracowana przez naukowców z Uniwersytetu w Southampton? Kilka słów poświęciliśmy również technologii 3D, która jest w całkowitym odwrocie oraz oczywiście nowym smartfonom od Samsunga (Galaxy S7/S7 Edge) i LG (G5), które miały swoją premierę dzisiaj (niestety już po nagraniu odcinka, dlatego po szczegóły zapraszamy za tydzień, albo do obszernych opracowań na naszej stronie). Nie zabrakło też HTC One M10 oraz nowej wersji zegarka Gear S2 Classic z eSIM, a także problemów Apple z FBI. Zapraszamy do oglądania!

Tagi: Samsung, AMD, Apple, nvidia, Lifestyle, Maciej Guguł, ubisoft, frazpc.pl, wiadomości, nowe technologie, Misiury, wideo newsy, Sega, darmowe gry, Hitman, FBI, TV 3D, The Division, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, LG G5, Gear S2 Classic, HTC One M10, NVIDIA Pascal, eSIM, Seagate 2 TB 7mm, nośnik 5D 360TB, 3D w odwrocie,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.