ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Netflix zapowiada debiut na polskim rynku

Daniel Górecki, 2015-08-17 14:49 | Źródło |

Jeśli podobnie jak my wielokrotnie żałowaliście, że nie mamy w naszym kraju dostępu do Netflixa, czyli największej na świecie wypożyczalni filmów i seriali online, to mamy dobre wieści. Pierwsze doniesienia w tym temacie pojawiały się już wprawdzie w zeszłym roku, kiedy to firma zaczęła rozglądać się za tłumaczami i innymi pracownikami, ale teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie planów wejścia firmy na polski rynek.

Co ciekawe, nie jest to żaden komunikat, ale krótka informacja na stronie netflix.pl – „Będziemy dostępni w Polsce już niedługo”. Jeśli chcemy zostać powiadomieni o premierze usługi, możemy zostawić swój adres e-mail, bo niestety wciąż nie mamy pojęcia, kiedy ta nastąpi.

Warto też pamiętać, że podobne wiadomości znajdują się na stronach internetowych Netflixa w wielu innych krajach, więc debiut wypożyczalni może być wciąż całkiem odległy. Tak czy inaczej, nawet jeśli mówimy o planach  firmy na przyszłość, uznać to trzeba za krok w dobrą stronę, bo przecież wcześniej na stronie witał nas jedynie komunikat o niedostępności usługi w naszym kraju.

netlixa_pl

Tagi: wideo, polska, filmy, serwis, Netflix, usługa, wypożyczalnia,

Komentarze (34)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

17.08.2015 15:27

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 210

Jest nareszcie!

I skończy się wymówka do piracenia na zatoce Ikona: :D

17.08.2015 15:30

Wątków: 25 | Odpowiedzi: 997

Jeśli dadzą seanse w opcjonalnym wyborem napisów albo lektora to czemu nie.

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.08.2015 15:34

Wątków: 302 | Odpowiedzi: 51944

hm

http://www.allflicks.net/ - czy ta wyszukiwarka jest aktualna? ktos sie orientuje? Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / STRIX GTX 1080Ti@2025/11500 / XPG SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.08.2015 15:38

Wątków: 274 | Odpowiedzi: 13571

news do skasowania

skoro taki komunikat wystepije przy kazdym innym ip z kraju gdzie nie ma netflixa, to po chuj robic z tego szum? Wystarczy wejsc przez dowolne inne ip i mamy:

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny (zmniejszony z 727x347) pochodzi stąd


Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny (zmniejszony z 1351x693) pochodzi stąd


itd.

i z tego robic news? Ikona: lol

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

17.08.2015 16:41

Wątków: 105 | Odpowiedzi: 3878

rudy mundek

lol Ikona: rotfl Ikona: lol2

Ukradli mi stary profil, kradzieje! :( +5908

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.08.2015 16:47

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

pytanie czy najpierw pojawi sie w PL

czy w Zimbabwe... Ikona: ;)

17.08.2015 17:01

Wątków: 96 | Odpowiedzi: 3428

...

a czy ktoś doczytał chociaż news do końca? Ostatni akapit o tym mówi, że to jeszcze nie jest fo' shizzle, ale jest postęp Ikona: ;)

17.08.2015 17:01

Wątków: 20 | Odpowiedzi: 1252

Nie ma co się napalać

Pewnie nie będzie takiej biblioteki jak w USA, a większość seriali będzie się ukazywała z opóźnieniem. Tak było i jest w Norwegii dwa (?) lata po wprowadzeniu.

i7 3770K @ 4.4GHz | Corsair H80iv2 | ASUS P8Z68-V PRO/GEN3 | Corsair 1600MHz 16GB | Asus Strix 1070 | 4xSSD 128GB | 1xSSD 500GB | Phanteks P400S TG

17.08.2015 17:04

Wątków: 2 | Odpowiedzi: 638

Ikona: respect rudy_mundek

Core2Duo@2.6, 4GB-RAM, 40GB-HDD, 9600GT, Ubuntu-14.04LTS

17.08.2015 18:07

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 54

rudy_mundek pozamiatał Ikona: :D

Nie zmienia to faktu, że czekam na Netflixa. Jeżeli zrobią cenę w granicach 30 - 40 zł to chętnie będę z tego korzystał. Mam bardzo szybkie łącze, więc 4k itd. mi nie straszne, nawet odpalane równocześnie na kilku telewizorach Ikona: ;)

[b]Samsung[/b] LE-46B650 | [b]Onkyo[/b] TX-SR607 | [b]Mission[/b] MV-6 & MV-2 & MV-C + [b]Klipsch[/b] SW-450[/center]

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.08.2015 18:25

Wątków: 302 | Odpowiedzi: 51944

hm

jezeli ta wyszukiwarka, ktora wkleilem wyzej, jest aktualna i zawiera cala baze Netflixa to bardzo sie rozczarowalem Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / STRIX GTX 1080Ti@2025/11500 / XPG SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

17.08.2015 18:47

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 2336

Jak wam dowala 45zl za abonament podstawowy to okaże się że niewielu skorzysta . Miałem konto 4k za bodajże 9 i pół funta ale to ich 4k 15 Mbit/s dalekie jest do prawdziwego UHD wiec sobie odpuściłem.
Jak zaoferują 4k z bitrate większym niż 25Mbit/s to może wrócę to tylko jedno kliknięcie żeby odświeżyć konto.

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , 2x EVGA 1080Ti SC2 Hybrid SLI & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

17.08.2015 19:07

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 53500

MPA2k

Czyli za Netflixa jest tyle co za Spotify?

btw. No to ciekawe co będzie w końcu pierwsze u nas - Netflix czy Amazon Ikona: ;)

rudy
A jak z płaceniem abo?

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.08.2015 20:00

Wątków: 302 | Odpowiedzi: 51944

hm

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,18562339,netflix-oficjalnie-wchodzi-do-polski.html

'Opierając się na cenniku z krajów europejskich, w których Netflix jest już dostępny, można wnioskować, że opłata za korzystanie z serwisu wynosiłaby w Polsce ok. 35 zł miesięcznie. '

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / STRIX GTX 1080Ti@2025/11500 / XPG SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

17.08.2015 20:36

Wątków: 42 | Odpowiedzi: 13772

...

Ale bedzie bol dupy, ze placa za Netflixa a nikt nie oplaca abonamentu Ikona: ;)

i5 4670K@4.5 / MSI Z87-G43 / MSI 970 Gaming 100ME / Ares 16GB 2133MHz / SSD M500 240GB + MX300 525GB / Seasonic X-650KM3 / Carbide 300R / XL2411T + AOC i2757Fm / QuickFire TK Brown / G502

17.08.2015 20:51

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 53500

Ciekawe czy ci "eksperci" w ogóle uwzględniają ile osób w PL ściąga przez torrenty, i ilu robiło to samo z muzyką, a teraz przesiada się na Spotify i konkurentów Ikona: ;)

Kenzo
Przecież jak się im płaci to zwykłego abo już nie trzeba Ikona: ;)

A tak na poważnie - wywalasz antenę i TV z domu, a zamiast TV kupujesz, któryś z tych koreańskich wielkich monitorów np. Wasabi Mango 55" (4k AH-IPS z HDMI 2.0 i DP1.2 z FreeSync) i tym samym 100% legalnie nie płacisz abo za TV, bo nie masz TV Ikona: :p

17.08.2015 21:31

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 54


Ciekawe czy ci "eksperci" w ogóle uwzględniają ile osób w PL ściąga przez torrenty, i ilu robiło to samo z muzyką, a teraz przesiada się na Spotify i konkurentów Ikona: Ikona: ;) 
Dokładnie. Sam korzystam z Google Music. Za 19 zł na miesiąc nawet nie chce mi się szukać mp3 w google Ikona: :)
A tak na poważnie - wywalasz antenę i TV z domu, a zamiast TV kupujesz, któryś z tych koreańskich wielkich monitorów np. Wasabi Mango 55" (4k AH-IPS z HDMI 2.0 i DP1.2 z FreeSync) i tym samym 100% legalnie nie płacisz abo za TV, bo nie masz TV  Ikona: :p


Od kilku miesięcy nie mam żadnej anteny, satelity itd. u siebie w pokoju Ikona: :) Oglądam tylko filmy na projektorze Ikona: :)

[b]Samsung[/b] LE-46B650 | [b]Onkyo[/b] TX-SR607 | [b]Mission[/b] MV-6 & MV-2 & MV-C + [b]Klipsch[/b] SW-450[/center]

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

18.08.2015 16:04

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

są już napisy

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 900x471) Zobacz oryginał


źródło: http://macnow.pl/2015/08/polskie-napisy-i-lektor-w-netflixie/

a nawet lektor sic! http://naekranie.pl/aktualnosci/polski-lektor-w-platformie-netflix-posluchaj-738487

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

18.08.2015 20:54

Wątków: 316 | Odpowiedzi: 10252

Netflix nie ma racji bytu w Polsce. To musiałoby być tak łatwo dostępne jak dvb-t. Jak nie dogadają się z którąś z kablówek albo platform satelitarnych to nic nie zyskają. Ci co używają netflix przez proxy to będą używać. Dojdzie trochę ludzi i tyle, szału nie będzie. Jak Polak nie dostanie jakąś usługą w twarz i nie będzie ogromnej strzałki "netflix - filmy z internetów", to się nie zainteresuje. Mówię wam, jak nie będzie netflix'a w tunerze albo przynajniej w smart tv, to nie będzie sukcesu.
Będzie pewną grupa ludzi która ściąga z torrentów która wykupi. Na początku będzie słabsza oferta więc powiedzą: "walę to wracam do torretnów". Polepszą ofertę "walę to wracam do torrentów bo za drogie".

Athlon II x4 630|Asus M4A87TD Evo|G.Skill 4GB 1600MHz|Gigabyte HD6850 OC|Transcend SSD 370 128GB|WD Green WD20EZRX 2TB|be quiet! Pure Power L7-430W|HP ZR24W

19.08.2015 00:27

Wątków: 165 | Odpowiedzi: 3286

lomo

jak sie dostac na netflixa takiego jak Ty masz?

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

19.08.2015 00:27

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

thm963

1. to nie mój tylko http://macnow.pl/2015/08/polskie-napisy-i-lektor-w-netflixie/
2. VPN Ikona: :p
3. żeby sensownie działało 40-50ms i 15Mbps, ale na 10Mbps też podobno lata

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

19.08.2015 00:31

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

thm963

albo iPod / iPad / iPhone ze zmienionym językiem na ang Ikona: lol

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

19.08.2015 01:17

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 232

lomo, thm963

albo appka Netflix w Windows:

Obrazek dodany przez użytkownika

Plik graficzny pochodzi z HDD usera (zmniejszony z 1202x933) Zobacz oryginał



Wersja desktopowa dostępna przez www w ogóle jest okrojona - nie ma tylu napisów, ani rodzajów ścieżki dźwiękowej (brak choćby dolby 5.1)

drivepool\ 0.024 PB

19.08.2015 11:18

Wątków: 25 | Odpowiedzi: 997

lomo

Lektor jest OK. Dubbing to nieporozumienie.

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

19.08.2015 12:40

Wątków: 443 | Odpowiedzi: 23990

Już widzę jak ZAIKS i reszta bandy wpuści Netflixa do Polski... Ikona: ;)

PS. Abonament RTV się płaci za możliwość odbioru a nie za odbiór Ikona: :P

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || 2x Dell U2312HM

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

19.08.2015 12:56

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

_Torwald_

abonament rtv płaci się Ikona: lol

Ikona: ;)

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

19.08.2015 13:30

Wątków: 443 | Odpowiedzi: 23990

mea culpa

"Powinno się płacić" tudzież "rząd chce aby ludzie płacili"

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || 2x Dell U2312HM

19.08.2015 14:36

Wątków: 7 | Odpowiedzi: 5451

były premier

mówił, że nie chce aby ludzie płacili...

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

19.08.2015 16:22

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

podpora_demaga

zmieniłem region w W8.1, zainstalowałem Netflix i dupa bo nadal jestem w Polsce.

da się to przeskoczyć bez VPN?

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

19.08.2015 23:48

Wątków: 6 | Odpowiedzi: 191

Korzystałem z tego twora jakieś 2 lata temu ale z powodu słabego wyboru seriali i filmów anulowałem subskrypcję. Wróciłem w tym roku na miesięcznego triala i zrezygnowałem po 2 godzinach mordęgi z wolno wczytującymi się materiałami, a tego problemu nie miałem 2 lata temu.

20.08.2015 00:00

Wątków: 32 | Odpowiedzi: 10238

zaklinacz

Wiele modeli telewizorów dostępnych na polskim rynku jest kompatybilna, lub wręcz projektowana do współpracy z Netflixem. Posiadają poinstalowane osobne appki, nawet pilot ma własny przycisk o nazwie "Netflix".

Dzieciak z pedalskim ryłem, łysy i rudy, bez jednego jajka.

20.08.2015 00:49

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 232

lomo

Um, pisząc o appce netflix miałem na myśli to, że tylko w niej jest opcja wyboru lektora Ikona: :)
Naturalnie potrzebujesz vpn, proxy lub smart dns, aby zostać wykrytym na terytorium, gdzie netflix oficjalnie jest dostępny.

Ja korzystam z hideipvpn, możesz wypróbować darmowy 7-dniowy trial z mojego reflinka:
https://billing.hideipvpn.com/aff.php?aff=1019

lub bezpośrednio:
https://www.hideipvpn.com/smart-dns/

Sam netflix daje 30-dniowy darmowy trial po zarejestrowaniu u nich swojej karty płatniczej. Po 30 dniach przedłużenie następuje automatycznie i pobierana jest opłata (aktualnie chyba $7,99), także jeśli nie będziesz zainteresowany dalszym dostępem, radzę pod koniec anulować członkostwo Ikona: ;)

drivepool\ 0.024 PB

20.08.2015 15:33

Wątków: 316 | Odpowiedzi: 10252

jcxjcx nie wiedziałem. To jak wejdzie netfilx do Polski to wystarczy kampania reklamowa we współpracy np z Samsungiem, typu: "kup telewizor, pół roku netflix za darmo". Wtedy da dobry efekt.

Athlon II x4 630|Asus M4A87TD Evo|G.Skill 4GB 1600MHz|Gigabyte HD6850 OC|Transcend SSD 370 128GB|WD Green WD20EZRX 2TB|be quiet! Pure Power L7-430W|HP ZR24W

20.08.2015 15:54

Wątków: 32 | Odpowiedzi: 10238

zaklinacz

Wbrew pozorom takie coś już istnieje, gdyż producenci telewizorów posiadają własne serwisy VOD, np. LG do zakupu telewizora z określonych serii dorzuca kod dostępowy do biblioteki 1500 filmów.

Dzieciak z pedalskim ryłem, łysy i rudy, bez jednego jajka.

21.08.2015 13:30

Wątków: 107 | Odpowiedzi: 4176

...

nie spodziewam się, że to nastąpi szybko ale to już jakiś krok do przodu. Osobiście jestem za, tylko pytanie czy house, wikingowie, CSI, agenci NCIS, Wzór, Kości, walking dead, itp są dostępne normalnie. Jeśli tak to abonament 40 zł to jest sensowny max w Polsce.

Argument, że jeśli nie ma apki w dekoderach, TV, itp. to przecież i tak kto z tego korzysta, Ci co wiedzą, ze istnieje coś takiego jak vod w postaci ipli, HBO go, itp to wiedza że istnieje netflix i jak wejdzie to zaczną oglądać bo pewnie mają i tak podpięty laptop/htpc pod TV/rzutnik.

AMD FX 8350, Gigabyte Radeon HD 6670 2 GB DDR3, 2 x 8 Gb Kingston HyperX 1600 MHz, Gigabyte 970A UD3, WD Blue 1 TB + Samsung 320 GB

22.08.2015 02:05

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 232

> pytanie czy house,

Zależy od regionu. W niektórych wymienione przez ciebie seriale są, w innych nie ma. Zobaczymy, jak będzie w Polsce.
Na przykładzie Terminatora: jest dostępny w Australii, Brazylii, Kanadzie, RPA, Ameryce Południowej, Francji i Szwecji.

T2 jest w Kanadzie, Holandii i Szwajcarii.

T3 - Belgia.

T:Salvation - Belgia, Dania, Francja, Szwecja

Najlepiej zaopatrzyć się we wtyczkę umożliwiającą maskowanie na dowolny kraj na świecie Ikona: ;)

drivepool\ 0.024 PB

22.08.2015 02:07

Wątków: 443 | Odpowiedzi: 23990

"Najlepiej zaopatrzyć się we wtyczkę umożliwiającą maskowanie na dowolny kraj na świecie"
Z taką wtyczką to wprowadzenie Netflixa do Polski nie jest żadnym newsem Ikona: ;)

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || 2x Dell U2312HM

22.08.2015 02:26

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 232

Ha, ha.

Dla mnie nie jest. Dlatego napisałem o wtyczce i dlaczego warto się w nią zaopatrzyć Ikona: :)

drivepool\ 0.024 PB

22.08.2015 08:45

Wątków: 107 | Odpowiedzi: 4176

...

no to jeśli będzie lipa z ilością seriali to niech się pałują. Ale jeśli będzie w miarę normalnie to ok.

A ta wtyczka to wiem, ze jest ale to wtedy właśnie żaden news Ikona: ;)

AMD FX 8350, Gigabyte Radeon HD 6670 2 GB DDR3, 2 x 8 Gb Kingston HyperX 1600 MHz, Gigabyte 970A UD3, WD Blue 1 TB + Samsung 320 GB

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.08.2015 11:44

Wątków: 302 | Odpowiedzi: 51944

hm

http://www.allflicks.net/ - nie wiem czy to jest aktualna wyszukiwarka, ale z ostatnich seriali - Ray Donovan, Mr Robot, True Detective, The Brink, Ballers, Falling Skies, Under the Dome, Humans - nic tam nie ma. jezeli tak to ma wygladac to ja podziekuje.

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / STRIX GTX 1080Ti@2025/11500 / XPG SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.08.2015 12:24

Wątków: 130 | Odpowiedzi: 10672

Rafcio aka 'Always ze skrzydełkami'

dla super geeka jakim jesteś(my) Ikona: ;) nie jest to oferta idealna.

ale Netflix oferuje m.in. Breaking Bad, Sherlock, HoC, Dextera, Dr Who, The Walking Dead, Mad Man, Supernatural, Sons of Anarchy, Louie, IT Crowd, Luther, Orange is the New Black, Lost, How I Met Your Mother, Broadchurch, Hell on Wheels, Arrow, The Killing, Bates Motel, Bones, The Borgias, Scandal, Lie to Me.

jak wejdą do polski to taki TVN ze swoim playerem, UPC z czymś tam a nawet HBO będą mogli jedynie patrzyć z zazdrością na sukces. Netflix na start zrobi 3 miesiące za free zamiast jednego oraz rok z nowym TV Samsunga a hype w mediach zrobi za nich całą robotę.

bo jeżeli liczysz że HBO sprzeda im prawa do GoT to się mylisz. Ikona: :P

Prawda jest taka, że wypluły go gwiazdy.

22.08.2015 16:45

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 232

Rafcio aka 'Always ze skrzydełkami'

Seriale na netflix lądują dopiero po zakończeniu emisji w TV (o ile n zdecyduje się na ich kupno). Te w koprodukcji pojawiają się są serwowane raz w tygodniu. Kompletne premierowe sezony dostępne od razu dotyczą tylko autorskich produkcji. Do tego dochodzi konkurencja na rynku amerykańskim (pozostałe regiony to pryszcz). Taki Mr. Robot nie będzie dostępny na netfliksie z prostej przyczyny - serial został wyprodukowany dla USA Network, czyli Comcast z którym N ma pieńku Ikona: ;)

Co pozostałych wymienionych seriali, Under the Dome i Falling Skies są. Pozostałe są zbyt nowe/są kupione przez konkurencję/wciąż niewyemitowane w całości w TV.

Widać, że hype jest ogromny i niektórzy spodziewają się rewolucji na miarę spotify, a tak nie będzie czy to z powodu mniejszej, niż spodziewanej wideoteki, czy znikających ze względu na czasowe licencje tytułów.

BTW allflicks ssie pałę, bo pokazuje dostępność tytułów tylko w USA.

@Jacob:
> pytanie czy house, wikingowie, CSI, agenci NCIS, Wzór, Kości, walking dead, itp są dostępne normalnie

Są. Kwestia, czy w Polsce też będą, gdy pojawi się netflix Ikona: ;)

drivepool\ 0.024 PB