ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

E3 2015: Sony stawia przede wszystkim na gry

Daniel Górecki, 2015-06-16 08:28 | Źródło |

Trzeba przyznać, że w tym roku najwięksi gracze potrafili utrzymać swoje produkcje w tajemnicy i w trakcie targów zaskoczyli nas kilkoma naprawdę ciekawymi zapowiedziami - nie inaczej jest w przypadku Sony.

Japończycy zaczęli od przypomnienia o dawno już zapomnianym The Last Guardian, prezentując nowy materiał z gry - gra podobno zadebiutuje w przyszłym roku, oczywiście na PS4, ale w tym wypadku uwierzymy dopiero jak zobaczymy.  

Następnie przyszła pora na Horizon: Zero Dawn, czyli zupełnie nowe IP od studia Guerrilla Games. Holendrzy, kojarzeni z serią Killzone, tym razem postawili na rozgrywkę TPP, oddając w nasze ręce bohaterkę z plemienia nasuwającego skojarzenia z wikingami, która walczy z mechanicznymi dinozaurami - gra prezentuje się bardzo interesująco.

Otrzymaliśmy także zapowiedź nowego Hitmana (niestety tylko filmowy zwiastun), który doczeka się ekskluzywnych kontraktów na PS4, a także Street Fighter 5 (beta na PS4 ruszy w przyszłym miesiącu).

Hello Games nie omieszkało pochwalić się kolejnymi fragmentami z No Man’s Sky, natomiast Dreams to nowy projekt Media Molecule. Podobnie jak w Little Big Planet, tak i tu liczyć będzie się przede wszystkim nasza wyobraźnia i kreatywność, ponieważ Dreams to podróż po snach, w której sami tworzyć będziemy nasze przygody w czasie rzeczywistym za pomocą intuicyjnego edytora.

Fani Destiny otrzymali zaś zapowiedź nowego dodatku - The Taken King, z nowym rajdem, w którym kluczową rolę odegra niejaki Oryx z rasy Hive.

Największą niespodzianką i spełnieniem marzeń wielu graczy okazało się jednak ujawnienie remake’u Final Fantasy VII. Gra pojawi się w pierwszej kolejności na PS4 i jak na razie twórcy uraczyli nas tylko renderowanym trailerem - nie wiemy również, kiedy spodziewać się premiery.

Kolejne mocne uderzenie, skierowane przede wszystkim w stronę graczy pamiętających koniec lat 90’, to zapowiedź trzeciej części Shemue. Twórcy zbierają fundusze na grę na Kickstarterze i błyskawicznie uzbierali już ponad 1.4 mln USD z 2 mln potrzebnych na ten cel - możecie dołożyć swoją cegiełkę pod TYM adresem.

Project Morpheus doczekał się zapowiedzi nowej gry w postaci symulatora zawodów mechów zatytułowanego Rigs.

Call of Duty: Black Ops 3 było wielkim nieobecnym konferencji Microsoftu, bo marka ta praktycznie co roku gościła na pokazach giganta z Redmond. W tym roku to jednak Sony przejęło pałeczkę, ponieważ PS4 jako pierwsze otrzyma nowe mapy oraz betę, która wystartuje już w sierpniu.

W trakcie eventu otrzymaliśmy też nowe demo Star Wars: Battlefront, a na koniec coś, na co wszyscy czekali, czyli kapitalnie prezentujące się Uncharted 4: A Thief’s End - Nathan tym razem opuścił dżunglę i udał się do miasta. Miłego oglądania!

Tagi: Sony, PS4, PlayStation 4, gry wideo, Hitman, Star Wars: Battlefront, E3 2015, Call of Duty: Black Ops 3, Horizon: Zero Dawn, The Last Guardian, Final Fantasy VII, Uncharted 4: A Thief’s End, Shemue 3,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.