Konferencja CD Projekt RED i GOG.com - Wiedźmin 3 w lutym 2015

Kamil Pieczonka, 2014-06-05 18:31 | Źródło GOG.com |

O 20:00 naszego czasu rozpocznie się konferencja CD Projekt RED oraz GOG.com, na której zobaczymy między innymi nowy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dostępna będzie relacja wideo z tej konferencji, którą będziecie mogli obejrzeć poniżej. Po konferencji podsumujemy sobie zapowiedzi CDR i zamieścimy stosowny komentarz. Wiele wskazuje na to, że będzie o czym pisać :-).

Wraz z premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, CD PROJEKT RED kontynuuje tradycję dawania graczom więcej niż mogą się spodziewać. Wiedźmin 3 dostępny będzie w dwóch, wypełnionych wspaniałymi dodatkami wersjach fizycznych, oraz w specjalnej edycji cyfrowej dostępnej na GOG.com. Standardowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest doskonałym wyborem nie tylko dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego oraz miłośników gier z serii Wiedźmin, ale również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bogate wydania gier wideo. 
 
Zawartość pudełka z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon
 
- Dysk Blu-ray™ z grą (DVD w wersji PC)
- Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry
- Oficjalne, stworzone przez twórców gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Piękna, bogata w szczegóły mapa świata gry
- Zestaw unikalnych naklejek Wiedźmin 3
- Stylowy rękaw ochronny
 
Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to owoc naszej ciężkiej pracy i pasji - zawarta w niej figurka jest naszym zdaniem najbardziej kompletną pod względem artystycznym figurką jaka kiedykolwiek znalazła się w kolekcjonerskiej wersji gry. Pełna wyjątkowych dodatków, wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest spełnieniem marzeń każdego fana uniwersum Wiedźmina.
 
Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
 
- Cała zawartość standardowej edycji, w tym m.in. oficjalna ściezka dźwiękowa z gry, piękna i szczegółowa mapa świata gry, naklejki oraz stworzone przez twórców gry wydawnictwo: "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Olbrzymia, 26 centymetrowa figura Geralta z Rivii walczącego z Gryfem
- Unikalny, prawdziwie kolekcjonerski wiedźmiński medalion
- Jedyny w swoim rodzaju SteelBook™
- Dwustustronicowy artbook, zawierający zapierające dech w piersi prace graficzne z gry
- Gigantyczne, zewnętrzne i wewnętrzne, pudełka kolekcjonerskie, których możesz użyć do przechowywania swoich wiedźmińskich skarbów!
 
Data premiery gry została ustalona na 24 lutego 2015 roku. Gra dostępna będzie w następujących wersjach językowych: angielska, polska, niemiecka, francuska, rosyjska, portugalska, japońska (pełna wersja dubbingowa); arabska, włoska, hiszpańska, tradycyjna chińska, czeska, węgierska, hiszpańska (Ameryka Łacińska), koreańska (napisy).
 
Wszystkie wersje gry można już zamawiać na stronach CDP.pl, wersja kolekcjonerska kosztuje 349,99 PLN w wersji na PC oraz 419,99 PLN w wersji dla Xbox One i PS4. Wersja pudełkowa dostępna jest za 139,99 PLN na PC i 219,99 PLN na Xbox One i PS4. Wersja cyfrowa na PC kosztuje 129,99 PLN. We wszystkich przypadkach wysyłka jest wliczona w cenę.
 
Aby rozbudzić apetyt graczy, studio CD PROJEKT RED udostępniło nowy zwiastun gry, ukazujący nieznane dotąd fragmenty rozgrywki, który możecie obejrzeć poniżej.
 
Wersja polska zwiastunu:
 

Tagi: zapowiedź, konferencja, gog.com, Wiedźmin 3, Dziki gon, The Witcher 3, Wild Hunt, nowy zwiastun, CD Projekt ED,

Komentarze (46)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

05.06.2014 20:01

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 376

20:00

i konferencji nie ma Ikona: :(

05.06.2014 20:02

Wątków: 266 | Odpowiedzi: 13075

Juz jest Ikona: :)

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

05.06.2014 21:26

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 2328

hmmm bedzie 100% hicior

Niech popracuja nad cieniowaniem twarzy postaci bo wyglada nie za specjalnie.

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , 2x EVGA 1080Ti SC2 Hybrid SLI & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

05.06.2014 21:58

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1560

Dla tej gry zmienię sprzęt. Może nawet i wymagać więcej niż Crysis 3, jak sugerowały pierwsze przecieki (38 fps ultra na GTX 780 Ti). Przyszła seria kart produkcję uciągnie.

05.06.2014 22:01

Wątków: 158 | Odpowiedzi: 5819

po samym

trailerze już mi ciepło, kupuję w ciemno

i7-2600k@4,5GHz @TR SA|P8P67 Deluxe (B2)|16GB DDR3@2133MHz@CL9|Jet Stream 1070|Crucial MX100 256 GB+2TB HDD|Corsair 750D + Dark Power Pro 750W + Samsung C34F791 :D

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

05.06.2014 22:06

Wątków: 3319 | Odpowiedzi: 46212

juz...

... można zamawiać Ikona: ;)

https://cdp.pl/wiedzmin-3

...

05.06.2014 22:13

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29290

Hmm

Trailer wymiata.

PS
Skąd wzięliście ten rękaw?

05.06.2014 22:17

Wątków: 96 | Odpowiedzi: 2957

Squizz

Cieszę się, że olali starsze konsole x360/PS3 i skupili się na nowych konsolach oraz PC. Teraz inne studia będą próbowały dorównać CDP RED Ikona: :)

"-Przecież w raju czekają na ciebie dziewice. Ile ich tam było? -Niektórzy mówią, że 99, inni, że 20. A u was? -Ani jedna. -Ani jedna? To po co umierać? -Aby być z Bogiem."

05.06.2014 22:18

Wątków: 266 | Odpowiedzi: 13075

Mayor - podmien w newsie trailer na nasza ojczysta wersje Ikona: ;)


http://www.youtube.com/watch?v=WxrnGjUNDoc

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

05.06.2014 22:28

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29290

Nieeee

Nie podmieniaj. Przecież polska wersja jest fatalna. Zupełnie jak z Killing monsters. Anglojęzyczna wymiatała, a polska była tak drewniana aktorsko, że zabijała cały klimat.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

05.06.2014 22:34

Wątków: 3319 | Odpowiedzi: 46212

wrzuce...

... obie i juz Ikona: ;)

...

05.06.2014 22:48

Wątków: 19 | Odpowiedzi: 1075

No to czekamy na pierwsze klucze na allegro za ~ 100 PLN Ikona: :)
Do lutego jeszcze dużo czasu.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

05.06.2014 23:06

Wątków: 1366 | Odpowiedzi: 45579

Ile kosztował W1 i W2 w momencie premiery? Przypomni ktoś?

120zł za taką grę, na tle obecnych cen i gier - to super cena. Ale jednak liczyłem, że w Polsce stówy nie przekroczą.
Myślałem, że będzie np. 80-90zł za wersję "tylko PL" coby tej taniej osoby z zagranicy nie mogły kupić (na co Niemcowi gra po naszemu). To by się ładnie wpisywało w wizerunek jaki sobie kreują. Na pewno mniej w Polsce przy cenie 80-90 by nie zarobili, bo coby nie mówić - za 120zł wielu niestety z zakupu zrezygnuje i spiraci, robiąc najgłupszą rzecz jaką mogą zrobić.

Uninstallation successful

06.06.2014 00:07

Wątków: 58 | Odpowiedzi: 2346

Ronson

Spokojnie będzie w takiej cenie, tak jak z diablo czy bf, empiki i inne sieci będa miały pewnie w cenie około 100. To do lutego trzeba nadrobić zaległości bo nie skończyłem ani pierwszego ani drugiego wieska.

i7-2600K@4.4,Asus P8Z77-V Pro,Mushkin 2x8GB DDR3 2133,Gigabyte Geforce GTX970, 3TB WD&Samsung,Crucial M500 240GB, Xonar Dx, EVGA G2 650W,Fractal DC3000, LG 24GM77; Samsung NP530, LG G4

06.06.2014 00:34

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

Piotr

Chyba żartujesz Ikona: :P
Wiesiek tylko w pudełku, zwłaszcza że wersja podstawowa jest tak bogata.

Zresztą RPG (AAA) to jedne z nielicznych gier, które mają takie wyposażenie (mapa, instrukcja i poradnik to niemal standard) i wychodzą tak rzadko, że naprawdę nie ma co żałować miejsca na półce, wręcz przeciwnie.

Dobry RPG to nie pierwszy lepszy shooter online czy ścigałka, gdzie poza płytką guzik dostaniesz i nie warto kupować zbędnego kawałka plastiku (zwłaszcza że często i tak jest DRM, bo konto i serwery online Ikona: ;) )

Ronson
W1 był za 99zł. (i biorąc pre-order w tej samej cenie obszerny poradnik dostałem w kolorze zamiast B/W)
W2 w pre-orderze niby 119zł, ale zaraz po premierze 99zł w sklepach, a nawet Vobis i jakiś hipermarket zrobił promo i kupiłem zaraz po premierze za 79zł (pudełko rzecz jasna, wyposażone podobnie - instrukcja, poradnik, mapa i soundtrak cd ... aha i jeszcze jakiś denny i drętwy filmik making-of na DVD Ikona: ;) ). Nawet nie było sensu brać pre-ordera bo był tylko jakiś DLC w postaci pancerza itp. które i tak potem dostali wszyscy. Ikona: ;)

Kolekcjonerkę chyba sobie daruję ... choć w sumie zawsze można kiedyś sprzedać z dzyskiem, a sobie kupić klucz na promo Ikona: ;)

139zł za podstawę w sumie też niemało (jak na polskie studio), choć jednak gra większa i na dziesiątki bądź setki godzin, no i to z darmową wysyłką i steelboxem Ikona: ;)

Ten post został usunięty przez moderatora.

06.06.2014 00:34

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 07:24

Wątków: 300 | Odpowiedzi: 50040

hm

a kiedy klucze Steam sie pojawia ? Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080Ti@2012/11500 / 670GB SSD / RM750

06.06.2014 07:55

Wątków: 102 | Odpowiedzi: 2979

hmm...

... Trailer czaderski, trza zarezerwować urlop na luty Ikona: ;)

Tak btw. http://www.filmweb.pl/person/Charles+Dance-40635/photos/418939#next

Tywin daje radę jako cesarz! Ikona: :)

2500K@4,5GHz - Thermalright Venomous X - ASRock Extreme4 - 8GB DDR3 1600MHz HyperX - OCZ Vertex2 120GB + WD 500GB 7200rpm - MSI GTX570 Twin Frozr III/OC@900/2100MHz - XFX 750W - CM StormScout

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 09:42

Wątków: 3319 | Odpowiedzi: 46212

jest...

... rozmach, 500k wyświetlen trailera angielskiego na YT Ikona: :D

...

06.06.2014 10:01

Wątków: 30 | Odpowiedzi: 381

...

No wlosy na karku staja deba- spora w tym zasluga muzy (Percival S. daje rade!).

Gierca oczywisce na liscie must have - 140 PLN to moin skromnym zdaniem troszke duzo - rozumiem, ze wiekszy swiat, nowa technologia i niebieskie lasery, ale w ten sposob, patrzac na historie gier, to obecnie pudelko powinno kosztowac tyle co nieduzy samochod ;).

Mam nadzieje, ze znow uda sie wylapac w Tesko czy innym Geancie za nizsza cene...

No i za Squizz - trzeba bedzie komputra wymienic :/ - znowu kasiora poleci...ehh....

Pozdro

G.

Fools rush in where angels fear to tread

06.06.2014 10:03

Wątków: 118 | Odpowiedzi: 27526

Będzie wersja steam? Może bym kupił, chyba że wersja konsolowa mnie skusi.

i7-6700K/MSI Z170A Gaming M5/16GB/1080Ti/RM850i/Samsung 960Evo 500GB + 850Evo 500GB/Fractal R5/ASUS PG279Q + Ryzen 1600/16GB/980Ti/Crucial 480GB/RM550x/LG 24GM77-B

06.06.2014 10:04

Wątków: 30 | Odpowiedzi: 381

...

BTW -mnie polska wersja lezy idealnie - ostatnio odpalilem sobie Baldurs Gate Enchanced Edition po angielskiemu i zaczalem plakac....:/

Fools rush in where angels fear to tread

06.06.2014 10:10

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 451

Jedno wam powiem. Wiedźmin po angielsku to profanacja i brak klimatu. Ikona: ;)

Marc

06.06.2014 10:13

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29290

Hmm

Po angielsku jest bardziej badassowy Ikona: :P

06.06.2014 10:23

Wątków: 147 | Odpowiedzi: 6889

marc99_

Of cors, of cors... Ikona: :) Spotkałem się już z głosami "gram w wersję polską, bo chcę grać w wersję oryginalną - taką, jaka była tworzona". Sęk w tym że już W2 miał scenariusz i dialogi tworzone po angielsku przez mocno międzynarodowy zespół. Polska wersja i wszystkie inne zostały przełożone z angielskiej. Ikona: :D

Dla mnie sprawa jest prosta: W1, W2 miały świetny, klimatyczny i doskonały technicznie polski przekład i dobrze mi się w nie grało. Jeśli W3 będzie miało równie dobry, to super, niestety trailer pod tym względem nie zachwycił.

Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

06.06.2014 10:32

Wątków: 275 | Odpowiedzi: 11658

kupię jak będzie po max 40zł.
mam 1 - nie przeszedłem
mam 2 - nie przeszedłem
będę miał 3 i też pewnie nie przejdę.

Xperia Z3C, Surface 2 PRO, HTC Himalaya, Asus Transformer 101, http://smakowyraj.blogspot.com

06.06.2014 10:51

Wątków: 19 | Odpowiedzi: 1075

freezer

Mapa? Wystarczy wersja cyfrowa. Zawiodłem się na drugim wieśku, tak to była dobra gra, lecz zabrakło mi q niej klimatu pierwszej części. Na pewno kupię, ale nie mam parcia na wersję z kilkoma dodatkami.

06.06.2014 10:54

Wątków: 250 | Odpowiedzi: 28339

wiedźmin PL

daje radę. Tej natomiast nie daje lektor (czyta jak k.wa lektor z tesco właśnie Ikona: :P ) i król (jakaś idiotyczna emfaza, zamiast normalnej gadki).

Noblesse oblige - crux mihi foederis ardens. F*ck bravo generation! Go to http://www.cieciewnecie.pl ;]

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 10:56

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

wersja pudelkowa

hmmm... no nie jest biedna, pytanie tylko czy jestem az takim wielkim fanem serii zeby trzymac jakies malo przydatne gadzety na polce? mysle ze mapa, OST i poradnik w wersji cyfrowej zupelnie mnie zadowola, o ile oczywiscie beda przygotowane z nalezyta jakoscia, reszta to raczej bezuzyteczne gadzety i tak Ikona: ;)

takze +1 do wersji cyfrowej (ktora swoja droga powinna byc wyceniona nieco nizej w PL w porownaniu do wersji pudelkowej, gdzie przeciez te materialy i gazdety nie kosztuja 10 PLN, a dodatkowo wysylka jest gratis Ikona: ;) )...

06.06.2014 11:28

Wątków: 147 | Odpowiedzi: 6889

Michoo

No właśnie - w trailerze PL brzmi to jak zwykły lektor, a w ENG dałbym głowę, że wypowiada całość Vesemir i w dodatku treść (wymowa) całej opowieści jest nieco inna - bardziej osobista. Generalnie lokalizatorzy się nie postarali. No ale to przecież tylko trailer. Pożyjemy zobaczymy, jeszcze rok.

Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

06.06.2014 11:34

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

btw. ceny na GOG.com zaskakująco dobre :
40€, a do tego :
10% off dla wszystkich (czasowy czy z racji pre-ordera ?) - po 36€
15% off dla posiadaczy W1 lub W2 na GOG - 34€
20% off dla posiadaczy W1 i W2 na GOG - 32€

przypomnę, że standard w UE dla gier AAA to 50€ Ikona: ;)

Czyli z jednej strony Polakom nie zrobili dobrze, ale zrobili Europejczykom Ikona: ;)
Nie wiem jak ceny na GOG.com w USA, ale na amazon.com jest 50$ za PC i 60$ na konsole.

06.06.2014 11:46

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

Yemiol

Akurat co do Wieśka to obie wersje były robione równolegle. Niektórzy wręcz twierdzą, że prozy Sapkowskiego nie da się dobrze przełożyć na angielski, a fabułę tworzył team złożony z Polaków, m.in. pisarzy oczytanych w sadze ... która nawet nie została przetłumaczona na angielski, także o czym my w ogóle rozmawiamy ? Ikona: ;)
A sam dubbing w W1 był lepszy w PL (po ang początkowo lipa, dopiero w EE poprawili), nie wiem jak W2, ale wersja PL była super, 6/6 w dubscore, i nie sądzę żeby EN jej dorównywała.

A trailerem bym się szczególnie nie przejmował. Acz nie powiedziałbym żeby wersja PL jakoś szczególnie odbiegała (raczej bardziej to było słychać w trailerze CG).
W każdym razie nawet gdybym mieszkał na wyspach czy USA od lat i nawet zaczynał lepiej rozumieć po angielsku niż polsku to i tak w Wiedźmina grałbym obowiązkowo w PL.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 11:46

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

w ogole dziwna bajka z tym gog

w EU zawsze ceny byly w $, a tu nagle pre dla W3 pojawil sie w.... € Ikona: ;)

no i ceny tez wyzsze:

€46.79 (22% off)
with The Witcher 1 or 2 on GOG.com

€43.79 (27% off)
with The Witcher 1 and 2 on GOG.com

a bez nich... 49,99€ Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 11:52

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

no tak

dla mnie cena ostateczna to €43.79, bo posiadam oba Wieski w bibliotece, w kazdym razie drozej niz w PL pudelko Ikona: ;)

ale... Since the price in your region is almost $11.98 higher than in the US, we’re giving you $11.98 back (~€8.98) in bonus codes to get free classic games from GOG.com.

czyli generalnie w EU ceny sa w €, ale roznice mozna wydac na inne gry na gog, ciekawe tylko czy promocje sie lapia, czy tylko "pelne" ceny Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 11:59

Wątków: 1366 | Odpowiedzi: 45579

Skąd ta różnica między postem Freezera64 a postem Corneliusa?
Z różnic w miejscu zamieszkania?

Uninstallation successful

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 12:03

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

nie mam pojecia

u mnie jak byk stoi 44€ z W1 i W2 w bibliotece po zalogowaniu sie na konto... bez nich 50€...

co do tego rabatu wynikajacego z roznic walutowych ($ vs €):

What is GOG.com's Fair Price Package?
Gamers who are paying in EUR, GBP, and AUD are generally charged more for the games that they buy than gamers in the US. We don't see much sense in that, so we've come up with a solution that lets us treat everyone in those regions more fairly (without giving our legal team a heart attack). For The Witcher 3: Wild Hunt pre-orders GOG.com will make up the difference out of our own pocket by providing users with a mix of $9.99 and $5.99 game codes.

czyli rabat... hmmm, taki sobie, beda jakies kody po $9.99 i $5.99 z przygotowanej wczesniej puli, wiec na promo sie tej ekstra kasy nie wyda... szkoda Ikona: :P moj rabat wynosi $11.98, wiec zakladam dwa kody po $5.99 bedzie mozna lyknac, pytanie jakie gierki dadza...

no i daja NWN 1 tez do pre... niestety mam juz na gog w wersji diamond Ikona: ;)

06.06.2014 12:07

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1560

Michoo

Emfaza jak na Emhyra przystało Ikona: ;)

06.06.2014 12:28

Wątków: 118 | Odpowiedzi: 27526

ok, zamówiłem wersję ps4

i7-6700K/MSI Z170A Gaming M5/16GB/1080Ti/RM850i/Samsung 960Evo 500GB + 850Evo 500GB/Fractal R5/ASUS PG279Q + Ryzen 1600/16GB/980Ti/Crucial 480GB/RM550x/LG 24GM77-B

06.06.2014 12:35

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

Ronson/cornelius

Czyli jednak zrobili co nieco dobrze Polakom. Miło ... a jak ktoś pracuje w bogatej zagranicy to go stać na 'zachodnią' cenę gry Ikona: :p (sorry Góralu Ikona: ;) )

cornelius i inni w jego sytuacji mogą się złościć, że regionalizacja cen to zuo i w ogóle, ale spójrzmy obiektywnie - to nie na zachodzie cena jest wyższa tylko w PL niższa dzięki ograniczeniu jej tylko na jeden kraj.
CDP jest wydawcą w PL, więc w PL robi co chce, ale gdyby można było kupić za te 32-36€ na całym świecie to Werner i Namco by się wkurwili, że GOG gra zbyt nie fair istotnie obniżając im sprzedaż pudełek. (kupując przez gog oni chyba nic nie dostają, a jeśli nawet coś to mniej)

Dobrze, że chyba gdzie by nie kupić to będzie dostęp do kilku wersji językowych w tym polskiej.

Acz nie zdziwię się jeśli z W3 zrobią to samo co z poprzednimi częściami czyli po jakimś czasie umożliwią przepisanie kodu z pudełka gry do GOG.
Także ja biorę pudełko (chyba w sklepie zaraz po premierze), skoro jest szansa, że wersję GOG mogę dostać później gratis Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 12:41

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

wiesz

na zachodzie ludzi stac na to czy owo, w takim Dublinie wynajem mieszkania ostatnimi miesiacami stal sie drozszy niz nocleg w hotelu (sic!), wiec te kilka € roznicy jest w sumie bez znaczenia Ikona: ;) tak czy inaczej mozna znalezc taniej pre-ordery na steam na roznych "stronkach" (od 29€), jesli kiedys udostepnia mozliwosc dolaczenia steamowego klucza do biblioteki gog, to wolalbym opcje steam Ikona: ;) w druga strone na bank nie zadziala Ikona: :P

06.06.2014 14:26

Wątków: 97 | Odpowiedzi: 2119

...

trailer zacny. Oby poprawili/zmienili system walki, bo w 2 niezbyt mi przypasował.

ostatnio coraz mniej gram, chyba się starzeję :/

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 15:17

Wątków: 3319 | Odpowiedzi: 46212

ktoś..

... tam się licytował, ja W1 i W2 mam na GoG.com i jeszcze ich nawet nigdy nie zainstalowałem Ikona: :D

a ceny też mam takie jak Freezer podał na GOG.com, plus sporo extrasów jest, ładnie to sobie CDPR wymyślił ;]

...

06.06.2014 15:40

Wątków: 158 | Odpowiedzi: 5819

a coś było

o zniżkach jak ktoś ma W1 i W2, orientował się ktoś albo skorzystał już? Jak to wygląda?

i7-2600k@4,5GHz @TR SA|P8P67 Deluxe (B2)|16GB DDR3@2133MHz@CL9|Jet Stream 1070|Crucial MX100 256 GB+2TB HDD|Corsair 750D + Dark Power Pro 750W + Samsung C34F791 :D

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

06.06.2014 15:51

Wątków: 3319 | Odpowiedzi: 46212

zniżki..

... są na GOG.com, jak masz u nich W1 i W2 to masz 20% taniej Ikona: ;) troche ponad 30 euro, wiec średnio sie opłaca przy cenie CDP.pl 129,99 PLN

...

06.06.2014 15:57

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

32€ więc wychodzi cena bardzo podobnie (4,15 x 32€ = 132,8zł), a nie wiem czy na CDP.pl są te wszystkie bonusy ?

W każdym razie jeśli brałbym wersję cyfrową to na gog.com, bo jakbym był za granicą to pewnie nawet byłby problem ściągnąć z cdp.pl ?

06.06.2014 16:46

Wątków: 434 | Odpowiedzi: 23567

Kto już zamówił kolekcjonerkę ? Ikona: ;)

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix OC || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || Dell U2312HM

06.06.2014 17:46

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1560

Jeśli sprzedają tylko 10 tys. edycji kolekcjonerskich, to już niewiele czasu zostało

06.06.2014 18:03

Wątków: 434 | Odpowiedzi: 23567

zastanawiam się czy warto - może najwyżej odsprzedam komuś z zyskiem Ikona: :P

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix OC || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || Dell U2312HM

06.06.2014 19:19

Wątków: 16 | Odpowiedzi: 809

Poszaleli

Na gog liczą sobie £49.99 (z jednym Witcherem na koncie £38.99), ale to kolekcjonerska na Amazon.co.uk zabija... £129.99.

3570k/ Corsair H80 / Gigabyte Z77-DS3H / 4x4GB Corsair Vengeance 1866MHz CL9 / ASUS N780Ti DC2 OC / PX-128M5P / 2x Seagate 500GB / Iiyama PLB2712HDS-B / FD Define XL / SGS8+

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

07.06.2014 15:57

Wątków: 250 | Odpowiedzi: 12608

zamówiłem

zdaje się 2 kolekcjonerki Ikona: ;) Wszystkie już wyprzedane.

This part is pretty skookum, I bet it has a pretty high chooch factor. Focus you fuck!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

07.06.2014 19:44

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

hmmm

38€ na steam, 44€ na gog, zwyciezca zostal steam, pre zlozone Ikona: :D

licze po cichu na aktywacje klucza steamowego na gog, tak jak to bylo z poprzednimi dwiema czesciami Ikona: ;)

07.06.2014 19:59

Wątków: 434 | Odpowiedzi: 23567

cornelius

Przeca napisane masz na GOG że przenieść do nich klucz możesz z dowolnego miejsca i masz wersje DRM free.

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix OC || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || Dell U2312HM

07.06.2014 20:12

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

Torwald

Póki co na GOG info o przenoszeniu, (czy raczej dodawaniu drugiej kopii na GOG gratis) jest w kontekście W1 i W2 aby otrzymać rabat przy zakupie W3 za posiadanie poprzednich części na GOG.
No chyba, że coś przeoczyłem Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

07.06.2014 20:15

Wątków: 27 | Odpowiedzi: 20006

yup

W1 i W2, nie ma mowy o W3, zreszta steam poki co i tak nie pokazuje klucza do trojki Ikona: ;)

07.06.2014 20:30

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 52455

W sumie nie dziwi mnie taka polityka, tą opcja wrzucania klucza W2 (i W1) do GOG była zdaje się dobrych kilka miesięcy po premierze o ile się nie mylę Ikona: ;)

Swoją drogą ciekawe, które z bonusów na GOG dotyczą tylko pre-ordera i ile z tego się dostanie jak za jakiś czas pozwolą przepisać klucz z innego źródła Ikona: ;)